Pippa na ślubie wyglądała olśniewająco. Wiemy, jakie triki zastosowała. Jest też jedno "ale". Chyba zapomniała o... Ups, widać!

Ślub Pippy Middleton był bez wątpienia jedną z najpiękniejszych ceremonii roku. Panna Młoda wyglądała pięknie. Na jakie triki makijażowe postawiła?

Pippa Middleton w białej sukni z koronek i z długim welonem wyglądała jak Panna Młoda z bajek Disneya. To nie przesada! Jej ślub został okrzyknięty jednym z najpiękniejszych w ostatnich latach, a na zdjęciach widać, że każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik.

Kto jest najważniejszy w dniu ślubu? Oczywiście Panna Młoda. Pippa tego dnia wyglądała świeżo i bardzo młodzieńczo. Od razu widać, że postawiła na delikatny makijaż, który lekko podkreślił jej urodę i wydobył naturalne piękno.

Pippa zawsze była fanką czarnego eyelinera, bronzera i sztucznej opalenizny - wylicza "Daily Mail". - Teraz poszła za przykładem Kate i zrezygnowała z kreski, którą do tej pory obrysowywała oko.

Pippa Middleton 2 miesiące temuPippa Middleton 2 miesiące temu SilverHub/REX/Shutterstock / $SilverHub/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Siostra księżnej Kate wybrała jedynie delikatną szminkę i bardzo lekki bronzer, który dodał jej świeżości i rozświetlił całą twarz. Zwróćcie też uwagę na włosy - delikatne upięcie z pięknym welonem nie rzucało się w oczy, ale doskonale dopełniało całości.

Dzięki lekkiemu makijażowi odjęła sobie dobre 5 lat - zachwyca się "Daily Mail". 
Widać, że regularnie uczęszczała na zabiegi na twarz, ma rozświetloną, idealnie gładką skórę - mówiła dla "Femail" Eva Alexandrides, z jednej z firm kosmetycznych. - Dzięki temu, że zrezygnowała z mocnego makijażu oka, wyglądała bardzo młodzieńczo.

My zwróciliśmy uwagę na coś jeszcze. Widzicie dłonie Pippy? Najwyraźniej zrezygnowała także z manicure...

Ślub Pippy MiddletonŚlub Pippy Middleton Beretta/Sims/REX/Shutterstock / Beretta/Sims/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Co myślicie o jej wyglądzie?

Pippa Middleton to najpiękniejsza panna młoda ever? Gdy zobaczycie jej suknię ślubną w ruchu, nie będziecie mieć co do tego żadnych wątpliwości

JM