Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska razem na Open'erze. Ze wspólnego selfie szczęście bije po oczach. "Cudowne"

Jarosław Bieniuk i jego dziewczyna Martyna Gliwińska bawią się na Open'erze. Wyglądają na bardzo zakochanych.

Do Gdyni ściągają tłumy gwiazd na kolejne dni Festiwalu Muzycznego Open'er. Na koncercie nie zabrakło też mieszkających w Trójmieście Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej.

Tu trzeba być! - napisała Gliwińska pod wspólnym selfie.
 

Ze wspólnego zdjęcia Bieniuka i Gliwińskiej aż bije szczęście i miłość. Nie uszło to uwadze ich fanów, którzy komplementowali selfie serduszkami i takimi komentarzami:

Cudowne zdjęcie
Najlepsi
Super!

Oliwia Bieniuk lubi to!

Wśród osób, które zdjęcie polubiło i skomentowało znalazła się też córką Bieniuka i Anny Przybylskiej - Oliwia Bieniuk.

Oliwia Bieniu komentuje selfie Jarosława Bieniuka i Martyny GliwińskiejOliwia Bieniu komentuje selfie Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej Screen z Instagram.com/martyna.gliwinska/

 Bieniuk i Gliwińska wezmą ślub?

Związek Gliwińskiej i Bieniuka nabiera rumieńców. Pojawiają się nawet plotki, że para weźmie ślub! Te doniesienia nie powinny szokować. W jednym z ostatnich wywiadów były piłkarz pokazał wyraźnie, że ukochaną traktuje bardzo poważnie:

To wyjątkowa dziewczyna! - chwalił Martynę Gliwińską na łamach "VIVY!". - Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boję się tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera. No i ma świetne relacje z moimi dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały.
Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.