Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska wkrótce się pobiorą? "Ma wreszcie dowód, że Jarek traktuje ją poważnie"

Jak donosi "Na żywo", Jarosław Bieniuk i jego nowa partnerka, Martyna Gliwińska, "nie mogą bez siebie żyć".

Jarosław Bieniuk w ostatnim wzruszającym wywiadzie dla "Vivy" otwarcie przyznał, że ma nową partnerkę. Imienia i nazwiska oczywiście nie zdradził, ale łatwo się domyślić, że to Martyna Gliwińska, Gdynianka, z którą widywany jest od ponad roku.

Dla Gliwińskiej związek z byłym partnerem Anny Przybylskiej spowodował nie tylko utratę prywatności, ale także falę krytyki w internecie. Jak donosi "Na żywo" para podobno nawet rozstała się z tego powodu jednak... nie na długo.

Szybko zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć i do siebie wrócili - donosi źródło "Na żywo".

Ostatni wywiad piłkarza podobno wiele dla niej znaczy. 

Ma wreszcie dowód, że Jarek traktuje ją poważnie. Ona też jest pewna swoich uczuć i chętnie zostanie żoną Jarka - powiedziała znajoma Martyny Gliwińskiej w tygodniku.

Bieniuk nie szczędził jej wtedy kompementów.

To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boję się tego powiedzieć. Rozumie mnie i wspiera. No i ma świetne relacje z moimi dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały - mówił w wywiadzie dla "Vivy".

Teraz tygodnik "Na żywo" sugeruje, że Gliwińska myśli już o zamążpójściu. Na dowód powołuje jej ostatnie zdjęcie z Instagrama.

"Pierwsze wesele" - napisała pod fotografią partnerka Bieniuka.

 

Warto wspomnieć, że w wywiadzie dla "Vivy" Bieniuk przyznał, że myślał o ślubie z Anią Przybylską, ale brakowało im czasu na przygotowanie uroczystości.

Nie chcieliśmy brać ślubu na łapu-capu, kiedy ja ciągle gdzieś wyjeżdżam - mówił.

Czyżby tym razem szybciej miał się zdecydować na taki krok? 

Zobacz wideo

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.