Jessica Ziółek nie wiedziała, że już jest na wizji. Ale WPADKA. "Wags? O to też nie pytajcie"

Jessica Ziółek, dziewczyna Arkadiusz Milika, wystąpiła we "Wstajesz i Weekend" w TVN24 w dzień meczu Polski z Rumunią. Niestety, nie zorientowała się, że transmisja rozmowy JUŻ się zaczęła.

Historia poszukiwania odpowiedzi na pytanie: "Kim jestem?" jest tak długa, jak długa jest historia homo sapiens sapiens. Z egzystencjalnymi dylematami zmagali się i zmagają się po dziś dzień najwięksi filozofowie, zmaga się też Jessica Ziółek.

Kim właściwie jest Jessica Ziółek, poza tym, że właśnie Jessicą Ziółek. Modelką? Partnerką Arkadiusz Milika? WAG? Rozterka to ogromna, a przekonali się o tym widzowie sobotniego wydania "Wstajesz i Weekend" w TVN24, bo Ziółek nie jest ani modelką, a już na pewno nie WAG (żoną lub dziewczyną piłkarza).

 
Jak wolisz być przedstawiana? Jessica Ziółek - modelka, pracująca nad własnym projektem modowym...? - pytał gospodarz "WiW" Radosław Mróz.
Nie, nie modelka... - Ziółek od razu przerwała.
Czy wolisz być może przedstawiana jako Jessica Ziółek, partnerka Arkadiusza Milika? - wrócił do swojego pytania Mróz.
Partnerka Arkadiusza Milika. No niech tak będzie. Modelka to nie to słowo. Błagam was - skonstatowała Ziółek.
A dlaczego? - spytał dziennikarz. 
Powiem ci, że ja nie lubię tego określenia. Wags? O to też nie pytajcie -  zakomenderowała Ziółek.
Ale już jesteśmy na antenie. Już pytamy... - dało się słyszeć wyraźnie rozbawiony głos dziennikarza.

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć, jak wygląda personifikacja zaskoczenia, polecamy przyjrzeć się minie Ziółek, gdy Mróz wyjaśnił jej, że ich rozmowa jest nagrywana ok kilku chwil.

Jessica ZiółekJessica Ziółek Screen z Instagram.com/bartoszpanczyk/

Ziółek, co prawda, potrzebowała potem jeszcze krótkiej chwili, by już świadomie zacząć udzielać wywiadu, ale dalej rozmowa toczyła się już bez przygód. Choć niestety, kluczowe pytanie pozostało bez odpowiedzi...

ZI

Więcej o: