"My Słowianie" w greckiej edycji "TTBZ". Postawny wokalista w mini to HIT internetu. "Cleo wygląda, jakby zjadła Donatana"

"My Słowianie" Cleo i Donatana w wykonaniu greckiego wokalisty w programie "TTBZ" bije w sieci rekordy oglądalności.

Donatan i Cleo sławę zyskali kilka lat temu dzięki piosence "My Słowianie". Utwór ten niemały rozgłos zyskał także zagranicą, a to za sprawą ich występu na Eurowizji w Kopenhadze w 2014 roku. 

Teraz "My Słowianie" znów święci triumfy. Wszystko dzięki greckiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w której to grecki wokalista, Isaias Matiaba, wcielił się w... Cleo, choć zdaniem internautów ze względu na posturę przypominał bardziej rapera.

Cleo wygląda, jakby zjadła Donatana.
Hahah, Cleotan.
Cleo nie mogła wystąpić, więc zastąpił ją Donatan - żartowali internauci na Youtube'ie.

Postawny mężczyzna założył na siebie kultowy już strój piosenkarki, czyli krótką spódniczkę w ludowe wzory i t-shirt z naszywką w kształcie serca. Mało tego, artysta postanowił odwzorować także dziewczęce ruchy Joanny Klepko. Jak mu wyszło? Jedno jest pewne, tego wideo nie można przegapić.

 

Cleo odpowiadała na Wasze pytania. Jedno mocno ją zaskoczyło. Zobaczcie, jak wybrnęła

MM

 

Więcej o:
Komentarze (7)
"My Słowianie" w greckiej edycji "TTBZ". Postawny wokalista w mini to HIT internetu. "Cleo wygląda, jakby zjadła Donatana"
Zaloguj się
 • Gość: Jan

  Oceniono 14 razy 12

  Rewelacja! Z twarzy podobny, a reszta jakoś ujdzie w tłumie.

 • Gość: Marta

  Oceniono 13 razy 9

  Nie jest źle, jest tragicznie, coś tam bełkocze po słowiańsku, ale swoją drogą czy ktoś z nas będąc Grekiem (płci męskiej) wykonałby to lepiej?! Nie sądzę. Z językiem angielskim ludzie sobie radzą, to j. międzynarodowy, ale polski? Nasz j. ojczysty nie należy do łatwych, dlatego wielkie brawa za odwagę i jakby powiedział DJ Adamus - "za wykon"!

 • Gość: Aldi

  Oceniono 12 razy 8

  Moim zdaniem to wyróżnienie, zwłaszcza dla Cleo. Niejedna Doda czy Górniak chciałaby, żeby ją "śpiewali" na świecie.

 • Gość: Ziuta

  Oceniono 6 razy 6

  PŁACZĘ :D

 • Gość: Marta z San Escobar

  Oceniono 20 razy 6

  Powinniśmy się cieszyć. Niedługo Polskę i Grecję będzie łączyć nie tylko Cleo, ale i bankructwo, do którego Polska zmierza pod rządami PiS.

 • mm0427

  Oceniono 5 razy 5

  Ta piosenka jest tak strasznie rosyjska w dwojej formie i słowiańskim przesłaniu. Bardzo wpisuje się w trendy bardzo dziwnych pansłowiańskich środowisk. Aż dziwne, że w takiej narodowo-nacjonalistycznej atmosferze wysłaliśmy taki kawałek na eurowizję ;)

 • Gość: UWAGA NA NACIĄGACZKĘ

  Oceniono 5 razy 1

  uwaga na naciągaczkę rkeklamującą pod artykułami niby to odchudzające a w rzeczywistości tuczące i niszczące cerę podejrzane środki, nie dajcie się nabrać, nie kupujcie szitu reklamowanego spamem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX