Rafał Mroczek na spacerze z córką i partnerką. Wielofunkcyjny wózek małej Zosi robi wrażenie. Wiemy, gdzie go kupić i ile kosztuje

Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska każdą wolną chwilę poświęcają swojej córce, która przyszła na świat w październiku ubiegłego roku. Zobaczcie ich zdjęcia ze spaceru!

Rafał Mroczek i jego partnerka Joanna Skrzyszewska w październiku zostali szczęśliwymi rodzicami Zosi. Od tego czasu gwiazdor "M jak Miłość" każdą wolną chwilę spędza w towarzystwie córki, co wiemy nie tylko z jego Instagrama. Ostatnio aktor był widziany na rodzinnym spacerze po Warszawie. Uwagę przyciągała nowa "bryka" 7-miesięcznej dziewczynki. To wielofunkcyjne nosidełko marki Kiddy, które służy także jako spacerówka i fotelik samochodowy. Samo siedzisko kosztuje ponad tysiąc złotych.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Pielęgnowanie instynktu ojcowskiego aktor ma we krwi. Jego brat bliźniak, Marcin Mroczek również nie może się nacieszyć nową rolą. Zobaczcie, jak się radował, gdy jego syn stawiał pierwsze kroki:

Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Komentarze (11)
Rafał Mroczek na spacerze z córką i partnerką. Wielofunkcyjny wózek małej Zosi robi wrażenie. Wiemy, gdzie go kupić i ile kosztuje
Zaloguj się
 • Gość: hallo

  Oceniono 5 razy 3

  Nic nadzwyczajnego

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 3

  Przeczytałem wielofunkcyjna partnerka:D:D:D

  A redakcja już tak nisko spadła, że wózki musi reklamować do spółki z tym pomroczkiem?

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Wózek marki Stokke a nie żadnej Kiddy. Sprawdźcie dobrze, a później o tym piszcie.

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 0

  a dlaczego partnerka a nie żona ?

 • Gość: aaaa

  0

  Raczka uchwytu w foteliku powinna byc w pozycji pionowej. A dziecko zapięte w foteliu. Gdyby wózek się przewrócił..albo np foteli zostałby zle wpięty..to najpierw spada na rączkę i amortyzuje..a tak moze dojść do tragedii...coz...bezpieczeństwo ponad wszystko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX