(Za)krótka mini, a do tego TAKIE szpile. Rozenek chwali się zdjęciem, ale fani nie docenili. "Zemsta grafika-nieudacznika!"

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z nogami do nieba. Ale problemem jest nie tylko ich długość.

Małgorzata Rozenek pokazała na Instagramie zdjęcie z sesji: dynamiczna poza, ultrakrótka sukienka i przede wszystkim nogi. Długie, dziwnie wykręcone i do samego nieba. Celebrytka, która wielokrotnie chwaliła się w sieci zdjęciami swoich fantastycznych nóg, tutaj jednak nie zbiera za nie pozytywnych recenzji.

Internauci zwracają uwagę, że na zaprezentowanym zdjęciu wyglądają po prostu nienaturalnie.

Zemsta grafika-nieudacznika. Twoje nogi są o wiele zgrabniejsze bez tego retuszu.
Co grafik zrobił z lewą nogą...?
Te nogi na pewno są poprawiane, a niepotrzebnie, bo piękna z pani kobieta - pisali.

Nie wszyscy są przekonani, że za fatalnym efektem stoją niskie kompetencje grafika. Niektórzy zwracają uwagę, że winna może być niefortunna poza.

Nogi i nogi, wystarczy zdjęcie zrobić z odpowiedniej perspektywy. A co ze stopami? Też jakieś długie.
Trzeba znać się trochę na iluzji i manipulowaniu kadrami, krótka mini plus szpilka wydłużają optycznie nogę, sam układ nóg na zdjęciu wydłużył je o kilka dobrych cm, plus to, że Pani Gosia ma super zgrabne nogi, żadnego wydłużenia nie trzeba. Ale ludzie wolą wierzyć w to, że wszystko jest retuszowane i dalej klepać te komentarze z jakichś anonimowych kont.

Naszym zdaniem faktycznie za niebotyczną długość nóg odpowiada perspektywa z jakiej sfotografowano Rozenek. Nie oznacza to jednak, że zdjęcie nie było retuszowane, jednak większym problemem, niż ewentualna ingerencja graficzna jest niezbyt szczęśliwa poza modelki. Proporcje ciała są zaburzone, a prawa noga nienaturalnie wykręcona. A przecież Rozenek ma piękne nogi, którymi nieraz wprawiała w zachwyt swoich fanów.

Małgorzata Rozenek o swoich starych zdjęciach. "Nie lubię tylko tych, na których...". Później szczerze: Widzę nieszczęśliwą kobietę

JZ

Więcej o: