Agnieszka Woźniak-Starak ponoć nie była ulubienicą teściowej. To się zmieniło. Dała jej "prezent". Totalne szaleństwo!

Jak donosi "Fakt" Agnieszka Woźniak-Starak została wyróżniona przez swoją teściową obłędnym prezentem - apartamentem w Nowym Jorku!

Przed ślubem Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka mówiło się sporo, że matka pana młodego i jej przyszła synowa nie przepadają za sobą. Ich stosunki uległy jednak diametralnej zmianie. Anna Woźniak-Starak dała żonie syna obłędny prezent (jeśli w ogóle wypada nazwać to prezentem) - 400-metrowy APARTAMENT w Nowym Jorku, za ponad 30 milionów złotych!

Kupowanie nieruchomości to prawdziwa pasja mamy Piotra Wynajduje perełki na całym świecie. Gdy znalazła apartament w Nowym Jorku, stwierdziła, że jest wprost wymarzony dla Piotra i jego żony. Aga interesuje się modą, więc będzie mogła teraz spędzać na zakupach w Nowym Jorku tyle czasu ile jej się spodoba - mówi anonimowy informator "Faktowi".

Doniesienia "Faktu" często mijają się z prawdą, jednak jeśli chodzi o obłędnie bogatą rodzinę Woźniaków-Staraków, sprezentowanie drugiej osobie mieszkania nie wydaje się być czymś niemożliwym. 400-metrowy apartament na Manhattanie? Nie można chyba sobie wymarzyć lepszego dowodu miłości od teściowej. Totalne szaleństwo!

Agnieszka Woźniak-Starak PRZERWAŁA wywiad z mężem. "On strasznie nie lubi, kiedy..."

Więcej o: