Julia Wróblewska toples na wakacjach. Nie wszystkim się spodobało. "Rodzice pewnie dumni"

Julia Wróblewska wybrała się na Sardynię, gdzie pogoda dopisuje. Do sieci wrzuciła dużo zdjęć z plaży, w tym jedno, które wywołało spore zamieszanie.

Julia Wróblewska karierę rozpoczęła jako urocza 7-letnia gwiazda filmu "Tylko mnie kochaj", a w świadomości wielu nadal jest małą dziewczynką. Dziś aktorka ma 18 lat i zupełnie nie przypomina już filmowej "Michaliny". Na Instagramie dziewczyny pojawiły się zdjęcia w bikini, które tylko to potwierdzają.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

W poniedziałek Wróblewska wrzuciła do sieci zdjęcie, które wzbudziło sporo kontrowersji. Wszystko przez to, że dziewczyna pozuje na nim jedynie w majtkach. Trudno ją także rozpoznać za sprawą ciemnej peruki, która wielu osobom nie przypadła do gustu.

 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym negatywnych. Wielu osobom nie spodobało się, że Wróblewska zdecydowała się na zbyt odważne, ich zdaniem, zdjęcie. Twierdzili, że takie ujęcia są nie w jej stylu.

18 jest to już na golasa lata.
Rodzice pewnie dumni.
Kiedy chcesz być jak inne dziewczyny.
Tego typu zdjęcia wzbudzają pożądliwość. Takie zdjęcia dodawać to skrajna przesada. Jesteś jeszcze młoda, ja też jestem młody, może i młodszy, będę miał 17 lat w tym roku, ale wiem co to dobre obyczaje. Powinnaś skupić się na innych priorytetach, mam na myśli m.in naukę. Pamiętaj o dobrych obyczajach; co dobre, a co złe.

Inni nie rozumieli, o co tyle hałasu, i murem stanęli za Wróblewską.

Też jestem zwolennikiem w miarę tradycyjnych wartości, ale trzeba też iść do przodu i po prostu zrozumieć, że to internet to wolne miejsce i można wstawiać, co się chce.
Jak się ma takie ciało, to nie ma się czego wstydzić; miło popatrzeć, gdy za oknem deszcz i zimno. Od razu zrobiło mi się gorąco.
Po prostu Ci zazdroszczą.

A co Wy sądzicie o kontrowersyjnym zdjęciu Wróblewskiej?

Zobacz wideo

MK