"Milionerzy". Pytanie o Renatę Kaczoruk. Raczej się jej nie spodoba! Internauci też nie są zachwyceni: Szkoda czasu

Tym razem w "Milionerach" padło pytanie o Renatę "Żenulkę" Kaczoruk. Internauci wcale nie byli z tego powodu zachwyceni.

W nowych "Milionerach", zaraz po polityce, najczęstszym tematem, o który pojawiają się pytania jest... show-biznes. W poprzednik odcinkach Hubert Urbański zdążył już zapytać o Dodę, Małgorzatę Rozenek-Majdan czy Annę Lewandowską. Do tego barwnego grona dołączyła właśnie kolejna uczestniczka "Azja Express", Renata Kaczoruk.

Pytanie dotyczyło jej niechlubnego pseudonimu, jaki otrzymała od mediów po emisji show.

Którą uczestniczkę programu "Azja Express" plotkarskie media nazywają Żenulką? A. Renatę Kaczoruk, B. Małgorzatę Rozenek, C. Hannę Lis czy D. Agnieszkę Włodarczyk - odczytał prowadzący.

Pytanie o Żenulkę w 'Milionerach'Pytanie o Żenulkę w 'Milionerach' Player/ Screen

Uczestniczka poradziła sobie z nim bez problemu, zdobywając 2 tysiące złotych. Internauci na profilu Vogule Poland nie szczędzili jednak gorzkich słów na temat poziomu nowej odsłony "Milionerów".

Kiedyś, żeby przez chwilę posiedzieć w tym fotelu, przed tym monitorem, trzeba było posiedzieć przy książkach. Dziś wystarczy posiedzieć na portalu plotkarskim. Jeszcze trochę, a trzeba będzie w kryminale posiedzieć, żeby tam się znaleźć.
Nie wierzę...
Żenadą to są te pytania.
Szkoda czasu na ten program...

Też macie takie odczucia?

AW

Ula Chincz zagrała w "Milionerach". Pytanie o milion i telefon do... Rusin i Kraśki

Więcej o:
Komentarze (32)
"Milionerzy". Pytanie o Renatę Kaczoruk. Raczej się jej nie spodoba! Internauci też nie są zachwyceni: Szkoda czasu
Zaloguj się
 • punter

  Oceniono 57 razy 55

  I bym padł na 2 tys. Nie mam pojęcia kto to jest Renata Kaczoruk i co to jest Azja Express.

 • Gość: w.z.

  Oceniono 33 razy 31

  Nie znałam odpowiedzi na pytanie, ale można było wydedukować Renata - Renulka, pewnie żenujące zachowanie w programie i tak powstała Żenulka ;) Pytanie poniżej krytyki. Mnie jednak zdziwiła inna rzecz Pani znała odpowiedź na pytanie i nie zawahała się ani chwili nad odpowiedzią a nie wiedziała, że Maria Skłodowska- Curie dostała dwie nagrody Nobla. Długo się zastanawiała, wykorzystała telefon do przyjaciela, nie świadczy to o niej najlepiej.

 • nino.rota

  Oceniono 25 razy 23

  TVN i wszystko jasne...
  HU mial szanse wrocic w wielkim stylu, okazalo sie, ze bierze udzial w intelektualnej zenadzie, kiedy to teleturniej wiedzy sprowadza sie do rangi plotka i pudelka.
  Zostaje 1 z 10. Tu TVP zdecydowanie wygrywa!

 • kyosunim

  Oceniono 20 razy 18

  Poziom denny. Równie dobrze mogliby pytać o to, w co była ubrana jakaś osoba "na ściance", albo jaka była pogoda trzy dni temu w Ełku. Wolę teleturnieje sprawdzające wiedzę ogólną, jak "1 z 10".

 • kacpi147

  Oceniono 17 razy 17

  Kiedyś z przyjemnością i zaciekawieniem oglądało się Milionerów, teraz każdy kolejny odcinek przebija poprzednie poziomem żenady. Na miejscu Urbańskiego byłoby mi wstyd być twarzą tego programu.

 • cucurucu

  Oceniono 13 razy 13

  chvjoza

 • baby1

  Oceniono 10 razy 10

  Ale za to pytanie o 250 000 tys. było na poziomie szkoły podstawowej.

 • Andrzej Jankowski

  Oceniono 7 razy 7

  jak tak ma wygladac milionerzy to ja wole ogladac jeden z dziesieciu prowadzonego przez tadeusza sznuka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX