Joanna Jabłczyńska zaryzykowała. Ta sukienka NIE JEST w jej stylu. Ale jest PRZEPIĘKNA. I wiemy, w której sieciówce ją kupić!

Joanna Jabłczyńska na konferencji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zaprezentowała się w świetnej stylizacji. Wiemy, gdzie i za ile możecie kupić tę sukienkę!

Joanna Jabłczyńska może się pochwalić doskonałą figurą. Zazwyczaj na imprezy wybiera dość klasyczne kreacje, które podkreślają jej szczupłą figurę i piękne nogi. Tym razem aktorka wybrała krótką sukienkę, która raczej nie kojarzy się z jej stylem. Cekinowa kreacja w piękne kwiatowe aplikacje to prawdziwy strzał w dziesiątkę! 

Sukienkę możecie kupić w Zarze za 299 zł. Jest w najnowszej kolekcji o nazwie "Ne Romantic". My przyznajemy, że BARDZO nam się podoba. Nie tylko na modelce - Joanna Jabłczyńska prezentuje się w niej równie doskonale.

Zobacz wideo

JM

Więcej o:
Komentarze (9)
Joanna Jabłczyńska zaryzykowała. Ta sukienka NIE JEST w jej stylu. Ale jest PRZEPIĘKNA. I wiemy, w której sieciówce ją kupić!
Zaloguj się
 • Gość: tyc

  Oceniono 10 razy 6

  Nogi ładne. Wysportowane

 • Gość: Ewa

  Oceniono 3 razy 3

  Atrakcyjna młoda kobieta, a co komu się podoba czy nie podoba jest kwestią gustu i nie powinno się nikogo krytykować czy obbrażać .

 • Gość: gucio44

  Oceniono 7 razy 1

  Zdaję sobie sprawę, że dla wielu to super laska, ale mi jakoś nigdy się nie podobała. Jakaś taka sztuczna.

 • forfiter_jr

  Oceniono 19 razy -7

  Drewno w worku.

 • Gość: tyc

  Oceniono 23 razy -13

  Nie chcę nikogo urazić, ale ta kobieta ma okropną buzię. Jakby centralnie wjechał w nią tir. Szeroka, rozklapana twarz. Brzydka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX