Magdalena Boczarska ma się czego obawiać? Te słowa Banasiuka o Opoździe powinny dać jej do myślenia

Mateusz Banasiuk jest związany z Magdaleną Boczarską, ale jego słowa o Joannie Opoździe są co najmniej zastanawiające.

Mateusz Banasiuk w życiu prywatnym związany jest z Magdaleną Boczarską, która ostatnio zażywa zasłużonej sławy za główną rolę w filmie "Sztuka kochania". Z kolei zawodowo mocno związany jest z Joanną Opozdą, swoją kochanką z serialu "Pierwsza miłość". Banasiuk i Opozda znają się już dość długo i świetnie się dogadują. Jest między nimi nawet ponoć coś na kształt delikatnego flirtu, który - jak twierdzi "Fakt" - jest "niewinny i przyjacielski". Tabloid twierdzi, że Kamil Kuroczko, który aktualnie związany jest z Opozdą, usłyszał kiedyś zdanie, które do dzisiaj spędza mu sen z powiek.

Gdybym nie był z Magdą Boczarską, to chciałbym, żeby moją dziewczyną została Joanna - te słowa miał wypowiedzieć Banasiuk niemal rok temu.

Tabloid utrzymuje, że Kuroczko martwi się, że Banasiuk rzuci Boczarską i zechce związać się z Opozdą.

Pamięta słowa Mateusza i boi się, żeby z tego nie zrobiło się coś więcej - czytamy.

Czy Magdalena Boczarska ma się czego bać? Kiedy ostatnio pojawiła się z Banasiukiem na premierze "Sztuki kochania", para na ściance nie mogła oderwać od siebie nie tylko wzroku. Czułym gestom nie było końca. Nie wiadomo jednak, czy uspokoi to Kamila Kuroczko, który boi się tych dni, kiedy Opozda wyjeżdża do Wrocławia na plan serialu i śpi w tym samym hotelu, co Banasiuk.

Kamil nie umie sobie poradzić z zazdrością - mówi informator "Faktu".

JZ

Więcej o:
Komentarze (4)
Boczarska ma się czego obawiać? Te słowa Banasiuka o Opoździe powinny dać jej do myślenia
Zaloguj się
 • podziwu_godne

  Oceniono 5 razy 3

  Sadzac z tytulu ... ma sie obawiac pani Boczarska a z artykulu wynika ,ze obawia sie pan Kuroczko,nie lepiej sie ...."podmienic" i nikt nie bedzie sie obawial-:)))

 • Gość: mn

  Oceniono 11 razy 1

  Boczarska, Banasiuk, Opozda...co to za ludzie? Pora umierać.

 • Gość: m

  Oceniono 4 razy -2

  Kamil Kuroczko był partnerem p. Opozdy w Tańcu z gwiazdami. Było widać jak bardzo jest nią zauroczony. Pomyślałam sobie wtedy, że chłopak wpadł po same uszy i jak widać uczucie trwa nadal. Panie Kamilu, Mateusz Banasiuk nie ma przy Panu szans. Powodzenia

 • Gość: bony

  Oceniono 11 razy -3

  Wyuczyla sie sztuczek w lozkuj po lekturze ksiazki i gry w Sztuce Kochania, to ja teraz on nigdy nie zostawi, wiedziala wiedzma co robi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX