Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na czerwonym dywanie urządzili własną "Sztukę kochania". Czułym gestom nie było końca!

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na premierze "Sztuki kochania" nie mogli od siebie oderwać nie tylko wzroku. Takie gesty w ich wykonaniu nie zdarzają się często!

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk choć nie kryją, że są parą, na czerwonym dywanie rzadko razem pozują, a pod względem czułych gestów są bardzo powściągliwi. Tym jednak razem było zupełnie inaczej. Widać było, że aktor był bardzo dumny ze swojej partnerki i nie mógł oderwać od niej wzroku, co chwile ją obejmując i całując. Wcale mu się nie dziwimy. Boczarska stworzyła wspaniałą kreację aktorską, wcielając się w główną bohaterkę filmu "Sztuka kochania" Michalinę Wisłocką.

Artystka tego dnia wyglądała naprawdę spektakularnie i dosłownie zdeklasowała konkurencję. Nie tylko ze względu na imponującą kreację z głębokim wycięciem na plecach od Gosi Baczyńskiej, ale też uśmiech, który nie schodził z jej twarzy. To był zdecydowanie jej wieczór!

A Wam, jak podoba się kreacja Boczarskiej? Weźcie udział w naszej sondzie!

AW

 

 

Jak Wam się podoba kreacja Magdaleny Boczarskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.