Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na czerwonym dywanie urządzili własną "Sztukę kochania". Czułym gestom nie było końca!

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na premierze "Sztuki kochania" nie mogli od siebie oderwać nie tylko wzroku. Takie gesty w ich wykonaniu nie zdarzają się często!

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk choć nie kryją, że są parą, na czerwonym dywanie rzadko razem pozują, a pod względem czułych gestów są bardzo powściągliwi. Tym jednak razem było zupełnie inaczej. Widać było, że aktor był bardzo dumny ze swojej partnerki i nie mógł oderwać od niej wzroku, co chwile ją obejmując i całując. Wcale mu się nie dziwimy. Boczarska stworzyła wspaniałą kreację aktorską, wcielając się w główną bohaterkę filmu "Sztuka kochania" Michalinę Wisłocką.

Artystka tego dnia wyglądała naprawdę spektakularnie i dosłownie zdeklasowała konkurencję. Nie tylko ze względu na imponującą kreację z głębokim wycięciem na plecach od Gosi Baczyńskiej, ale też uśmiech, który nie schodził z jej twarzy. To był zdecydowanie jej wieczór!

A Wam, jak podoba się kreacja Boczarskiej? Weźcie udział w naszej sondzie!

AW

 

 

Jak Wam się podoba kreacja Magdaleny Boczarskiej?
Więcej o:
Komentarze (9)
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk urządzili własną "Sztukę kochania" na czerwonym dywanie. Czułym gestom nie było końca!
Zaloguj się
 • Gość: m

  Oceniono 4 razy 4

  Pięknie ubrana piękna kobieta:)

 • Gość: A.

  Oceniono 6 razy 4

  Magda Boczarska wreszczie udowodniła tym filmem, że ma nie tylko piękne ciało, ale przede wszystkim wielki talent. To jest jej sukces i myślę, że rola życia. Film widziałam w weekend na pokazie przedpremierowym i naprawdę jest świetny, mogę go z czystem sumieniem go polecić. Oczywiście osobom dorosłym ;-).

 • Gość: wino_grono

  Oceniono 3 razy 3

  Atrakcyjna, seksowna kobieta i b. dobra aktorka.

 • Gość: tola

  Oceniono 4 razy 2

  piękna suknia ;-)

 • Gość: Karla

  Oceniono 1 raz 1

  Piekna i utalentowana aktorka. Trzymam kciuki za jej kariere :) A zeby nie bylo bezkrytycznie - dis za prawdziwe futro.

 • Gość: kl

  0

  Jestem nią oczarowana i to po obejrzeniu kilku filmów z jej udziałem. Te migdałkowe oczy przyciągają a gra aktorska zachwyca. Pięknie

 • Gość: Urszula

  0

  Jestem bogata.Urszula

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX