Jest zwiastun filmu o Britney Spears. MOCNY. "Nawet jeśli jej nie lubicie, zrobi wam się przykro"

Telewizja Lifetime pokazała zwiastun filmu biograficznego o Britney Spears. Już na jego podstawie można stwierdzić, że twórcy nie bali się pokazać najbardziej dramatycznych momentów z życia gwiazdy.

Film "Britney Ever After" budzi ogromne emocje wśród fanów gwiazdy jeszcze na długo przed premierą. Mocno oberwało się Natashy Bassett, która w opinii fanów, kompletnie nie nadaje się do roli Britney, w mediach społecznościowych wyśmiewano też filmowe wersje Justina Timberlake'a i innych postaci z życia wokalistki, które zobaczymy w produkcji. 

Stacja Lifetime wypuściła wczoraj do sieci pierwszy zwiastun filmu. Trzeba przyznać, że zapowiedź robi wrażenie, zwłaszcza, że ukazano w nim moment załamania nerwowego Britney z 2007 roku.

Reakcje fanów tym razem są łagodniejsze niż poprzednio. Prawdopodobnie przez poruszenie - trailer przypomina o tym, że Spears ma za sobą naprawdę trudne chwile. 

Wszystko się rozmywa, dopóki nie sięgniesz dna. Chcę być silna dla moich fanów - mówi aktorka w zwiastunie. 

 Media podkreślają mocną wymowę zwiastuna.

Nawet jeśli nie przepadacie zbytnio za Spears i wtedy jej załamanie was nie obeszło, po obejrzeniu tego zrobi wam się przykro - ocenia portal Bustle.com.

Premiera filmu planowa jest na luty. Jak podoba Wam się zwiastun?

EK

Więcej o:
Komentarze (2)
Jest zwiastun filmu o Britney Spears. MOCNY. "Nawet jeśli jej nie lubicie, zrobi wam się przykro"
Zaloguj się
  • Gość: Chrisy

    Oceniono 2 razy 0

    Życie Britney to gotowy scenariusz..Ogolenie głowy przez nią to jeden z najbardziej szokujących momentów w popkulturze! Obejrzę z checią. A tak z innej beczki, Onajest też jedyną gwiazdą która po takim załamaniu znów wzbiła się na szczyt.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX