Britney Spears usuwała ich wspólne zdjęcia. Teraz przestała, zrobiła nawet więcej! Zobaczcie jej nowego chłopaka

Britney Spears nie jest już singielką. To już właściwie oficjalna informacja, bo piosenkarka pokazała w sieci wspólne zdjęcia z nowym ukochanym Samem Asgharim.

Britney Spears na swoim koncie ma dużo bolesnych miłosnych porażek. Przez długi czas próżno było wypatrywać u jej boku partnera, co więcej piosenkarka wielokrotnie zarzekała, że nikogo takiego nie zobaczymy, bo nie zamierza się w ogóle z nikim wiązać.

Ostatnio dało się przeczytać plotki, że życie singielki jednak jej się znudziło. W sieci pojawiło zdjęcie z przystojnym Samem Asgharim, który zagrał w jej teledysku "Slumber Party". Niestety, fotografia szybka została usunięta. Cóż, mleko się jednak rozlało. Na nic zdały się próby ukrycia, że tych dwoje nic nie łączy. Paparazzi szybko wyśledzili parę na dwóch randkach w przeciągu kilku dni.

Sam pokazał, że jest gentlemanem i ochraniał Britney przed natrętnymi paparazzi i chłodem - opisywał spotkanie pary Perez Hilton.

To jednak nie koniec, a dopiero początek medialnego życia tego związku. Nie minął tydzień od wspomnianej randki, a nadeszły święta, które księżniczka pop-u spędziła właśnie z Samem Asgharim. Skąd to wiemy? Tym razem to już nie dzięki paparazzim, lecz samej Spears. Piosenkarka na Snapchacie złożyła życzenia "wesołych Świąt" razem z nowym chłopakiem. Dodajmy tylko, że fanów pozdrawiali z łóżka... To chyba już ostateczny dowód, że Spears znów jest zajęta. Kibicujecie im?

embed
Zobacz wideo

ZI

Więcej o:
Komentarze (6)
Britney Spears usuwała ich wspólne zdjęcia. Teraz przestała ukrywać nowego chłopaka
Zaloguj się
 • Gość: ble

  Oceniono 14 razy 14

  Chyba po raz pierwszy ma tak przystojnego faceta, ale obawiam się że on chce tylko dzięki niej zrobić karierę w mediach

 • kunwyscigowy

  Oceniono 4 razy 2

  piękny! - dopóki będzie na cyklu sterydowym "miłość" będzie kwitła!

 • Gość: Marta

  Oceniono 1 raz 1

  Zapewne dla wielu jest przystojny, ale bez przesady z tymi ochami i achami. Zbyt dużo koksu jak dla mnie. Życzę Britney jak najlepiej, ta dziewczyna jest po licznych przejściach, niech jej się w końcu ułoży. Jednakże mam duże wątpliwości co do uczciwego uczucia tego pana wobec Brit - obym się myliła...

 • Gość: Namiętna

  0

  Nalezy jej sie dobry sex i ciacho z kremem..super facet..brałabym go 3 razy dziennie

 • Gość: illusja

  0

  młodą dupę sobie Britney wyrwała. też nie wierzę w jego uczciwe intencje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX