Britney Spears zarzekała się, że woli być singielką. A tu nagle zdjęcie z tym przystojniakiem. Już go gdzieś widzieliście!

Britney Spears wybrała się na sushi z przystojnym mężczyzną. Fotografia z wypadu szybko trafiła do sieci, a jeszcze szybciej z niej zniknęła.

Britney Spears po fali nieudanych związków zarzekała się, że jest szczęśliwa jako singielka i planuje nigdy nie wychodzić ponownie za mąż, a nawet  nie wiązać się z żadnym mężczyzną. Potwierdzały to zarówno jej wypowiedzi w wywiadach, jak i zdjęcia, które wrzucała na Instagram.

 

Czy to możliwe, że tak szybko zmieniła zdanie? W sieci właśnie pojawiło się zdjęcie piosenkarki z przystojnym Samem Asgharim, który był gwiazdą jej ostatniego teledysku.

Britney Spears i Sam Asghari na randceBritney Spears i Sam Asghari na randce Screen z Instagram.com/samasghari

 

To właśnie Asghari udostępnił fotkę z kolacji z "księżniczką popu", jednak post w tajemniczych okolicznościach zniknął, kiedy tylko pod zdjęciem zaczęły się pojawiać pytania o naturę ich relacji. Jak twierdzi "Daily Mail", nie była to pierwsza randka pary.

embed

Patrząc na kipiący seksem teledysk do piosenki "Slumber Party", jesteśmy w stanie uwierzyć, że między tą dwójką mogło zaiskrzyć na planie. Tymczasem zobaczcie, jak wygląda potencjalny przyszły chłopak Britney.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

MK