Justin Timberlake nadal kocha Britney? Media znalazły dowód. Jego zachowanie jest naprawdę DZIWNE

Justin Timberlake i Britney Spears nie są parą od 14 lat, ale niektórzy nadal liczą na to, że dla tej dwójki jest jeszcze nadzieja. Czyżby przynajmniej jedna strona miała ochotę na powrót?

Justin Timberlake i Britney Spears poznali się jeszcze jako dzieci, gdy pracowali razem przy programie "Mickey Mouse Club". Potem, ku uciesze fanów, zakochali się w sobie i przez kilka lat tworzyli jedną z najbardziej uwielbianych par w amerykańskim show-biznesie.

Gdy w 2002 roku ulubieńcy Ameryki rozstali się, wiele osób nie mogło się z tym pogodzić. Niektórzy twierdzili wręcz, że gwiazdy wciąż darzą się uczuciem, a zejście się jest jedynie kwestią czasu. Choć od ich rozstania minęło już 14 lat, nawet media nie ustępują, ciągle szukając kolejnych sygnałów świadczących o ich niespełnionej miłości.

Według jednych, to właśnie ze względu na niesłabnące uczucie do Britney, Justin wciąż wspomina ich związek w mediach. Teraz do dyskusji dołączył się "Buzzfeed", który wypatrzył interesujący szczegół w wywiadzie, którego piosenkarz udzielał ostatnio w związku z promocją filmu animowanego "Trolls".

W trakcie rozmowy padło jedno słowo, które zdaniem portalu wywołało w Timberlaku gwałtowną reakcję. Chodzi o wyraz "Pinky", którego spontanicznie użyła pytająca. Jak wiedzą wszyscy prawdziwi fani Justina i Britney, właśnie tak pieszczotliwie zwracał się piosenkarz do swojej ówczesnej dziewczyny. Według "śledztwa" portalu "Buzzfeed", gdy tylko gwiazdor zrozumiał, że to właśnie to słowo padło z ust dziennikarki, na chwilę zamarł i wbił wzrok w podłogę, a jego myśli wyraźnie zaczęły krążyć gdzie indziej.

Jak widać, on *wyraźnie* wraca myślami do lepszych czasów. Do czasów z Britney - brzmiał wyrok portalu.

Pytanie pada w okolicy 2 minut i 10 sekund.

 

Zwykły zbieg okoliczności czy prawdziwy smutek i tęsknota za przeszłością? Trudno postawić diagnozę. Ale niezależnie od tego, co siedziało w głowie Timberlake'a, fani i tak będą wiedzieć swoje.

MK