Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski dali córce NIEZWYKŁE imię. Najlepsza reakcja synów gwiazdy

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski doczekali się córki. Wiadomo już, jakie dali jej imię oraz gdzie cała rodzina spędzi święta.

Tamara Arciuch pod koniec listopada urodziła córkę. Ani ona, ani jej partner, Bartek Kasprzykowski, nie informowali, jakie nadali imię córce, ale "SHOW" udało się dotrzeć do tej informacji.

Rodzice wybrali dla niej piękne imię Nadia - informuje pismo.

Bartek Kasprzykowski, w imieniu swoim i partnerki powiedział, że oboje czują się spełnieni i szczęśliwi. Dodał też, że tegoroczne święta będą dla całej rodziny okresem niezwykłym, pierwszy raz bowiem spędzi je z nimi ich nowo narodzona córka.

To dla nas wyjątkowe święta. Zawsze świętujemy w licznym gronie rodzinnym, ale tym razem powiększonym o maleństwo. Do idealnych świąt brakuje już tylko śniegu - mówił w rozmowie z cytowanym pismem.

Arciuch i Kasprzykowski będą gospodarzami podczas tegorocznych świąt. To u nich zbierze się cała rodzina, która tym razem będzie miała dodatkowy powód do świętowania.

Nadia jest drugim dzieckiem pary, ale oboje wychowują jeszcze 17-letniego Krzysztofa, syna Arciuch z poprzedniego związku.

Wszyscy są bardzo podekscytowani pojawieniem się małej księżniczki. Chyba najbardziej przeżywają to chłopcy - zdradza znajomy pary w rozmowie z tygodnikiem. 

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.