Kolejna dobra wiadomość dla Anny Lewandowskiej! Tym razem może podziękować INTERNAUTOM. Ale sukces!

Anna Lewandowska ma kolejny powód do radości. Tuż po ogłoszeniu ciąży wyprzedziła koleżankę po fachu pod względem popularności.

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska są u szczytu popularności. Obie promują zdrowy tryb życia, a dzięki mediom społecznościowym i systematycznej pracy stały się najbardziej znanymi polskimi trenerkami. Choć otwarcie ze sobą nie rywalizują, internauci dzielą się na tych, którzy sugerują się zdaniem "Lewej" i tych, którzy polegają na wskazówkach Chodakowskiej. Dotychczas jednak to ta druga wygrywała pod względem popularności. Zmieniło się to jednak tuż po ogłoszeniu nowiny o tym, że Lewandowska zostanie mamą. Jej profil na Instagramie zyskał nowych obserwatorów i ma teraz 980 tys. fanów. "Lewa" przegoniła tym samym Chodakowską, której konto na Instagramie śledzi 964 tys. osób.

Instagram Anny LewandowskiejInstagram Anny Lewandowskiej Instragram.com/ Anna Lewandowska/ Screen

Instagram Ewy ChodakowskiejInstagram Ewy Chodakowskiej Instagram.com/ Ewa Chodakowska/ Screen

A jak wygląda to na Facebooku? Zdecydowaną przewagę ma Ewa Chodakowska. Jej fanpage śledzi ponad dwa miliony osób, podczas gdy Lewandowskiej niemal o połowę mniej (1 308 324).

Na blogu Lewandowskiej możemy spodziewać się więcej wpisów o tematyce ciążowej, co z pewnością przyciągnie kolejnych, nowych czytelników.

AW

Zobacz wideo