Jennifer Aniston milczała o rozwodzie. Nowy wywiad to jasne stanowisko. "Zostałam ośmieszona"

Jennifer Aniston właśnie udzieliła wywiadu dla grudniowego "Marie Claire". "Zostałam ośmieszona" - mówi aktorka o całej sytuacji z jej rozwodem i medialnym zamieszaniem wokół rozwodu jej byłego męża.

Była w oku cyklonu. W całym histerycznym zamieszaniu wokół rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta Jennifer Aniston zagrała na medialnej scenie trzecią główną rolę. Każdy jej gest, każde pojawienie się, ba nawet krój sukienki poddawano psychologicznej interpretacji. Teraz półtora miesiąca po tym jak gruchnęła wiadomość, że Brangelina przechodzi do historii i niecały miesiąc po pojawieniu się plotki, że i sama Aniston wnosi o rozwód z Justinem Theroux, gwiazda "Przyjaciół" przerwała milczenie. "Marie Claire" właśnie wypuściło fragmenty wywiadu z aktorką dla grudniowego wydania. Cały numer ukaże się 15 listopada:

Moje małżeństwo zostało ośmieszone, mój rozwód został ośmieszony, to, jak byłam singielką zostało ośmieszone, moje sutki zostały ośmieszone! Dlaczego patrzymy na kobietę tylko przez określony pryzmat, który sami sobie wybieramy? Dlaczego tego słuchamy? Myślałam sobie: "zbyt ciężko pracowałam na moje obecne życie, na moją karierę, aby teraz zostać zredukowana do smutnej bezdzietnej istoty - mówiła Aniston.

Czy Aniston z Theroux się rozwodzą? Kolejna wypowiedź aktorki daje jasny i mocny przekaz, że w jej małżeństwie wszystko gra i nie ma ochoty, by ktokolwiek wtrącał się w jej prywatne sprawy. Nigdy jednak wcześniej nie zdecydowała się na tak osobiste i intymne wyznanie o swoim mężu.

Dlaczego to jest osoba dla mnie? Bo czuję się przez niego dostrzegana i uwielbiana bez względu na to, w jakim jestem stanie. Nie lubię się przed nikim odkrywać, on jednak wydobywa ze mnie to, co najlepsze. To wszystko dlatego, że tak mi na nim zależy. On jest taką dobrą osobą, a mnie to wszystko rani, bo teraz to on jest raniony - powiedziała aktorka.

Jennifer AnistonJennifer Aniston Michelangelo di Battista/Marie Claire

 Aktorka pierwszy raz tak szczerze opowiedziała też o swoich zawodowych rozterkach.

Teraz nie do końca wiem, co robię. Jestem na rozdrożu, próbuję rozgryźć, co naprawdę stanowi moją inspirację. To, co kiedyś wywoływało dreszczyk emocji, już tego nie robi. To aktualnie moje największe życiowe wyzwanie, odnaleźć, co sprawia, że moje serce śpiewa - czytamy

Wywiad Aniston z pewnością będzie jedną z najgłośniejszych rozmów tego roku. Podczas gdy jej były mąż, mąż który ją zdradził, przeżywa jeden z największych życiowych kryzysów, ona z elegancją mówi jedynie o swoim szczęściu, bez narażania przy tym kruchej sfery prywatności. Z niecierpliwością czekamy na całą publikację!

Zobacz wideo

ZI