Justin Theroux nigdy nie komentował małżeństwa Aniston z Pittem. A teraz na Instagramie TO. "Zakamuflowany atak"

Justin Theroux zamieścił na Instagramie zdjęcie, które miało być komentarzem do zbliżających się wyborów prezydenckich w Ameryce. Spostrzegawczy internauci odnaleźli na nim "apel" do Brada Pitta.

Małżeństwo Jennifer Aniston i Brada Pitta zakończyło się ponad dekadę temu, ale fani i media na całym świecie wciąż ekscytują się tematem oczekując ponownego zejścia się pary. Nie przeszkadza im w tym fakt, że aktorka jest teraz w szczęśliwym małżeństwie z Justinem Theroux. Aktorowi, z kolei, nigdy nie przeszkadzał temat Brada Pitta - tak przynajmniej mogło się wydawać. Według teorii spiskowych internautów, ostatni post Justina na Instagramie, to "zakamuflowany atak" na byłego męża ukochanej.

Skąd cała afera? Aktor zamieści graffiti z dziewczyną pokazującą środkowy palec, a za nią wypisane hasła, które pie***li. (Między innymi polityka, wojna rasizm).

W opisie aktor wyjaśnił, że są to jego odczucia wobec zbliżających się wyborów prezydenckich. Problem w tym, że na wyliczankę załapał się też... Brad Pitt. Przyjcie się dobrze.

Zdjęcie z Instagrama Justina TherouxZdjęcie z Instagrama Justina Theroux Instagram.com/justintheroux

 Media i internauci nie wierzyli w przypadek.

Czy to przytyk? Justin chyba właśnie w bardzo zakamuflowany sposób "pocisnął" byłemu mężowi swojej żony - skomentował "Daily Mail".

Theroux chyba szybko zorientował się, co się święci  i dodał hashtagi, które wyjaśniły sytuację. 

Nie, ten post nie miał na celu obrażenia kogokolwiek. Nie mam jedenastu lat. No dobra, może poza ogórkami (te również trafiły na listę - przyp.red) - napisał.

Musimy przyznać, że tak humorystycznym podejściem do tematu, Justin Theroux zapunktował u nas wiele bardziej, niż gdyby faktycznie miał coś do zarzucenia Pittowi. Zgodzicie się z nami?

EK

Więcej o:
Komentarze (3)
Justina Theroux na Instagramie: "Pier****ć Brada Pitta
Zaloguj się
 • Gość: Erra

  Oceniono 3 razy 3

  Facet z klasą

 • Gość: Hh

  0

  Schizofrenia sie klania

 • Gość: zozym

  Oceniono 3 razy -1

  Fuck Obama? To jakieś ONR-owskie wymazy, ocenzurujcie to natychmiast!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX