Aneta Zając podkreśla dobre relacje z nową partnerką Krawczyka. A jak dogadują się z nią ich dzieci? "Wystarczy..."

Aneta Zając jest byłą partnerką Mikołaja Krawczyka. Aktor jest obecnie w związku z Juszczak, a była i obecna dziewczyna świetnie się dogadują. Jaki jest ich przepis?

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk od kilku miesięcy tworzą parę. Ponieważ wiele mówiło się o niechęci Anety Zając do Agnieszki Włodarczyk, z którą Krawczyk był związany wcześniej, wszyscy spodziewali się, że z nową partnerką swojego byłego też będzie jej ciężko się dogadać. Tymczasem od pewnego czasu głośno jest o tym, że panie nie tylko się "tolerują", ale i bardzo lubią.

Zając w "Dzień Dobry TVN" została zapytana wprost o to jak to możliwe, że tak świetnie dogaduje się z Juszczak. Oto jej recepta na dobre układy z aktualną partnerką swojego byłego:

To jest bardzo łatwe, wystarczy chcieć. My się znamy wszyscy bardzo długo ze szkoły filmowej, bo razem studiowaliśmy. Nic się nie zmieniło w naszych relacjach.

Dziennikarz przeprowadzający wywiad chciał też wiedzieć jakie relacje panują pomiędzy Juszczak a dziećmi Zając i Krawczyka. Na pytanie czy polubiły nową partnerkę taty, odpowiedziała po prostu:

Tak, bardzo polubiły.

MK

Zobacz wideo
Więcej o: