Aneta Zając poszła z Juszczak na kawę, a Kim Kardashian robi sobie selfie z Amber Rose. Tym gwiazdom dawne związki nie przeszkadzają w przyjaźni

Show-biznes to mały świat. Nic dziwnego, że często gwiazdy spotykają się z tymi samymi partnerami. To, co zrozumiałe, może być źródłem nieporozumień i wieloletnich konfliktów, Okazuje się jednak, że czasem można się przełamać i pomimo trudnych doświadczeń spróbować się zaprzyjaźnić z byłą lub obecną partnerką swojego eksa. Tym gwiazdom się to udało! Szacun?
Aneta Zając, Sylwia Juszczak Aneta Zając, Sylwia Juszczak KAPIF.PL (2)

Aneta Zając i Sylwia Juszczak

To zdjęcie w pewne spokojne sobotnie popołudnie wprawiło w osłupienie fanów polskiego show-biznesu. A wszystko przez niewinne z pozoru selfie ze spotkania na kawie.

?? #coffietime z @sylwia_alicja_juszczak ??????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Aneta Zajac (@anette.zajac)

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby ze zdjęcia nie uśmiechałyby się do nas Aneta Zając i Sylwia Juszczak. Panie łączy Mikołaj Krawczyk - Zając to jego była partnerka, z którą aktor ma dwóch synów, a Juszczak to jego obecny obiekt westchnień.

Okazuje się jednak, że znajomość (a może nawet przyjaźń?) obu gwiazd nie musi dziwić, bo to podobno właśnie dzięki zbawiennemu wpływowi, jaki ma na Krawczyka Juszczak, zaczął się on bardziej angażować w wychowywanie swoich synów. Tak trzymać!

Kim Kardashian, Amber Rose Kim Kardashian, Amber Rose East News (2)

Kim Kardashian i Amber Rose

Kim Kardashian i Amber Rose od dawna pozostawały w konflikcie. Pierwsza jest obecną żoną Kanye Westa, a druga - jego byłą partnerką. Obie nie żałowały sobie złośliwości, a w ich pyskówki na Twitterze i Instagramie często włączał się sam raper.

Dopiero gdy Rose zdradziła dość niecodzienne zamiłowania erotyczne Westa, pojawiła się szansa na pogodzenie się. Zakopanie topora wojennego przypieczętowało - a jakże - wspólne zdjęcie Kardashian i Rose, a to podobno Kim zainicjowała to pojednanie.

Tea anyone?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Edyta Herbuś, Klaudia Halejcio Edyta Herbuś, Klaudia Halejcio KAPIF.PL

Edyta Herbuś i Klaudia Halejcio

Edyta Herbuś i Klaudia Halejcio to kolejny przykład wciąż tak rzadkiej w naszym show-biznesie dojrzałości.

Herbuś przez lata była związana zawodowo i prywatnie z Tomaszem Barańskim, obecnym partnerem Halejcio.

 

Klaudia Halejcio, Edyta Herbuś i Tomasz BarańskiAKPA

 

Pomimo rozstania, tancerka nadal utrzymuje z byłym partnerem bliskie relacje, a jego nowa ukochana była dla niego wielkim wsparciem w czasie poważnych problemów zdrowotnych. Obie panie zdają się autentycznie się lubić i wyrażają się o sobie z uznaniem i szacunkiem.

Z poprzednich partnerek Tomka znam tyko Edytę. Minęło już tyle lat od ich rozstania, że nie czuję się o nią zazdrosna. Poza tym uważam, że skoro Tomek ją pokochał, to jest wartościowym człowiekiem - wyznała w wywiadzie dla "Gali" Klaudia Halejcio.
Jennifer Aniston, Gwyneth Paltrow Jennifer Aniston, Gwyneth Paltrow East News / PR Photos

Jennifer Aniston i Gwyneth Paltrow

Jennifer Aniston w wyobraźni wielu nadal figuruje jako porzucona dla Angeliny Jolie żona Brada Pitta. Choć od rozwodu pary minęło już ponad 10 lat, a sama aktorka znalazła szczęście u boku Justina Theroux, to jej poprzednie małżeństwo nie przestaje wzbudzać emocji.

Mało kto pamięta przez to, że Pitt przed poznaniem Aniston był zaręczony z Gwyneth Paltrow. Panie najwyraźniej połączyły wspólne przeżycia z przystojnym gwiazdorem, bo ponoć są całkiem bliskimi przyjaciółkami!

Aniston przyznała nawet w wywiadzie dla magazynu "Allure" z 2014 roku, że od zawsze podziwiała koleżankę:

Och, ona jest cudowna. Piękna i mądra. No i ma takie wyczuciu stylu, nonszalanckie i niewymuszone. Spójrz tylko na mnie, ubraną zwykle w dżinsy i t-shirt, to żadne porównanie. Ale Gwyneth zawsze była w stosunku do mnie miła i dobra - zachwycała się aktorka.
Kaja Śródka, Zofia Ślotała Kaja Śródka, Zofia Ślotała KAPIF.PL (2)

Kaja Śródka i Zofia Ślotała

Kaję Śródkę i Zofię Ślotałę łączy nie tylko ta sama profesja - obie są uznanymi stylistkami - ale także... były partner, aktor Borys Szyc.

Można chyba zaryzykować stwierdzenie, że to dzięki niemu obie piękne blondynki na stałe zagościły w naszym kapryśnym show-biznesie, a ich popularność, cóż, okazała się bardziej długowieczna od uczucia znanego z porywczości gwiazdora.

 

Kaja Śródka i Borys SzycKAPIF.pl

 

Śródka i Ślotała nie mają wprawdzie wspólnych zdjęć, ale często pojawiają się na tych samych branżowych imprezach i chętnie wymieniają uprzejmości. Można? Można!

 

Zofia Ślotała, Borys SzycKAPIF.pl

Taylor Swift, Gigi Hadid Taylor Swift, Gigi Hadid East News (2)

Taylor Swift i Gigi Hadid

Taylor Swift słynie z burzliwych i krótkich związków, które owocują chwytliwymi przebojami. Koniec związku z Joe Jonasem musi być w miłosnej historii wokalistki chlubnym wyjątkiem, bo Swift nie tylko nie zerwała z nim całkiem kontaktu, ale w dodatku nie obraziła się, gdy jej przyjaciółka, modelka Gigi Hadid, zaczęła się z nim spotykać!

Na dowód swojej wspaniałomyślności, Swift zorganizowała nawet dla koleżanki, jej chłopaka i swojego ówczesnego partnera, DJ-a Calvina Harrisa, romantyczny rejs po Tamizie.

Joe Jonas, Gigi Hadid, Karlie Kloss, Taylor Swift, Calvin HarrisInstagram.com/taylorswift

Mariusz Treliński, Tomasz Barański Mariusz Treliński, Tomasz Barański KAPIF.PL (2)

Mariusz Treliński i Tomasz Barański

Mariusz Treliński rzadko mówi publicznie o swoim związku z Edytą Herbuś. Wiemy jednak, że słynny reżyser dobrze dogaduje się z byłym partnerem swojej ukochanej, tancerzem Tomaszem Barańskim.

Edyta Herbuś, Mariusz Treliński, Tomasz BarańskiAKPA

Okazuje się, że Treliński i Barański tak się lubią, że cała czwórka (wraz z Herbuś i partnerką tancerza, Klaudią Halejcio), spędzili nawet razem ostatnie Boże Narodzenie!

Kylie Jenner, Blac Chyna Kylie Jenner, Blac Chyna East News (2)

Kylie Jenner i Blac Chyna

Końca tego konfliktu nie spodziewał się chyba nikt. Tymczasem okazało się, że Kylie Jenner i Blac Chyna nie tylko nie były pokłócone, ale w dodatku... cały czas się ze sobą przyjaźniły! A przynajmniej tak całą tę pokręconą historię przedstawiła sama Jenner.

Kylie Jenner, Blac ChynaSnapchat Kylie Jenner

Trudno w to jednak uwierzyć, bo przecież 18-letnia celebrytka miała ukraść Chynie jej partnera i ojca jej dziecka, rapera Tygę. Chyna w odwecie związała się z bratem Kylie, Robem, i spodziewa się teraz jego dziecka. Jakby tego było mało, to Blac była niegdyś najlepszą przyjaciółką Kim Kardashian.

Wszystko to bardziej pasuje na scenariusz jakiejś brazylijskiej opery mydlanej niż na prawdziwe życie. Ale czy w świecie Kardashianów jest coś, co nie przeszłoby przez show-biznesową maszynkę?