Paulina Młynarska ostro o "Azja Express" i uczestnikach programu. Wywołała burzę. "Upadek i odbicie się o samo dno"

Paulina Młynarska ostro o uczestnikach nowego show "Azja Express". Po tym komentarzu w sieci zawrzało.

Paulina Młynarska to znana i ceniona dziennikarka, która stroni od skandali. Od 2008 roku związana jest z telewizją TVN Style, gdzie prowadzi program "Miasto kobiet" i "Niebywałe". Po prezentacji jesiennej ramówki TVN-u postanowiła zabrać głos i ostro skrytykowała program "Azja Express", który zapowiada się na hit stacji. Szczególnie oberwało się uczestnikom nowego show.

Ja wiem, że liczy się show. I wiem, że koledzy i koleżanki z branży, którzy wzięli udział w mocno promowanym programie "Azja Express" w TVN mogą się na mnie, za to co tu powiem, obrazić. Nie jest moją intencją "hejtowanie" kogokolwiek! Jednak są wśród nich ludzie fajni, mili, oczytani i doświadczeni, dlatego dziwię się im cholernie, że nie czują zgrzytu w tym, że biali "bogacze" zabawiają się w przeżycie za dolara dziennie tam, gdzie ludzie naprawdę muszą za tyle żyć, leczyć się i kształcić dzieci. Króciutki zwiastun tego programu, który dziś zobaczyłam, jest ponadto naładowany uprzedzeniami kulturowymi i agresją. Tak, obecność kilku nazwisk w tej produkcji mnie bardzo zaskoczyła - napisała na Facebooku.

Wpis dziennikarki wywołał burzę i od razu pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy.

Moim zdaniem zabawa w "biedaków" w kraju, gdzie dzieci są wykorzystywane do katorżniczej pracy, a ludzie nie mają co do garnka włożyć, jest nieetyczna.
Nawet nie będę tego oglądać.... upadek i odbicie się o samo dno to chyba za mało powiedziane.

Nie wszyscy zgodzili się jednak ze słowami Pauliny Młynarskiej.

Kochani, show biznes ma swoje prawa. To jest tylko telewizyjny show, czy wy tego nie rozróżniacie? A pani Paulina pracując tyle lat coś chyba na ten temat wie?

A Wy co o tym myślicie? Będziecie oglądać Azja Express?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (28)
Paulina Młynarska ostro o "Azja Express" i uczestnikach programu. Wywołała burzę. "Upadek i odbicie się o samo dno"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 7

  "Nie wszyscy jednak zgodzili się ze słowami Pauliny Młynarskiej" - przejrzałam jej profil i są na nim tylko 2 (słownie: dwa), komentarze krytykujące ją. Cała reszta to głosy popierające jej zdanie.

 • Gość: Ghhh

  Oceniono 9 razy 7

  Show biznes ma swoje prawa ? Prawa są takie same dla wszystkich: etyka, moralność, szacunek.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 6 razy 6

  Dno a obsada to dopiero ...

 • Gość: Nick

  Oceniono 8 razy 6

  Można po prosty nie oglądać i tyle to będzie najlepszy hejt !!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 4

  ma racje !!!!

 • Gość: elmi

  Oceniono 2 razy 2

  Takie programy nie Maja prawa powstawac. Zmarnowane na ten show pieniadze mozna przeznaczyc na pomoc najbiedniejszym w odwiedzanych przez "elyty" krajach.

 • homesicalien

  Oceniono 1 raz 1

  Kolejny program w polskiej tv przebijający dno i szukający kolejnego. Wystarczającą ilustracją klasy programu mogłaby być kobieta Majdana (nie pamiętam jak się nazywa) mówiąca "me is Victoria Beckham". Co do słów Młynarskiej, to pewnie coś w tym jest. Idea zalatuje ignorancją. Ale wykonanie i postaci tworzące to telewizyjne coś są znacznie gorsze.

 • Gość: gość35krak

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Paulina ma rację, dla pseudo "gwiazdek" to zabawa do tego dostaną za nią kupę kasy. A gdyby tak swoje gaże za program przeznaczyli właśnie dla tych ubogich na co dzień ludzi, to by było coś wielkiego i godnego polecenia.

 • dawaj.flaszkie

  Oceniono 1 raz 1

  Marna ta próba reklamy na "kontrowersyjny skandal".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX