Beata Kozidrak wyznaje: Jestem zakochana! Ciekawsze mówi potem: Mój BYŁY mąż... Przesłyszeliśmy się?!

Beata Kozidrak znowu jest zakochana! To jednak nie koniec rewelacji.

Beata Kozidrak kończy w tym roku trwające 36 lat małżeństwo z Andrzejem Pietrasem. Liderka grupy Bajm nie jest jednak sama, ponieważ, jak wyznała w rozmowie z Marcinem Wojciechowskim w audycji "ZET na punkcie muzyki" w Radiu ZET, znowu jest zakochana.

Jestem bardzo szczęśliwą osobą. Wszystko jest pod kontrolą. Moje życie się zmienia, jestem zakochana! Mój były mąż jest zakochany, więc wszystko jest fajnie - powiedziała.

Beata Kozidrak znana jest z niechęci do komentowania swoich spraw prywatnych, dlatego prowadzącemu nie udało się uzyskać więcej informacji. Na pytanie, czy mamy do czynienia z "nową, fajną relacją", artystka odparła:

Nic nie mogę powiedzieć. Mam w sobie mnóstwo pozytywnej energii, być może jest to spowodowane koncertami, na które przychodzi mnóstwo fantastycznych ludzi.

Ciekawe jest nie tylko to, że wokalistka szybko znalazła nową miłość. Nawet nie tylko to, że nową miłość znalazł również Andrzej Pietras. Najciekawsze jest to, że Beata Kozidrak nazwała go BYŁYM mężem. Formalnie bowiem oboje wciąż pozostają małżeństwem.

Najpierw będzie postępowanie mediacyjne, ale również nie został jeszcze wyznaczony jego termin - mówił kilka tygodni temu Rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie, Dariusz Abramowicz, w rozmowie z serwisem Plotek.pl.

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że termin pierwszej rozprawy wciąż nie został wyznaczony.

Zobacz wideo

JZ

Więcej o: