Amber Heard wydaje więcej niż zarabia. Dlatego potrzebuje alimentów? Jest też nowe, mocne zdjęcie poturbowanej aktorki

Amber Heard nie od razu zgłosiła na policję sprawę rzekomego pobicia przez Johnny'ego Deppa. W najnowszym oświadczeniu tłumaczy dlaczego. Jej wiarygodność podważa jednak ujawniony bilans miesięcznych przychodów i wydatków. Tych drugich jest znacznie więcej.

Amber Heard 23 maja wystąpiła o rozwód z Johnnym Deppem , a kilka dni później zgłosiła w sądzie, że mąż stosował wobec niej przemoc psychiczną i fizyczną. Gwiazdor miał ponoć wielokrotnie napady agresji, a ostatni z nich stał się bezpośrednią przyczyną decyzji aktorki o zakończeniu małżeństwa. Heard zeznała w sądzie, że Depp rzucił w nią telefonem, a na dowód załączyła zdjęcie swojej obitej twarzy. Nowy numer "People" publikuje również pochodzącą z grudnia 2015 r. fotografię posiniaczonej aktorki i powołując się na jej przyjaciela pisze: to małżeństwo zawsze było toksyczne.

 

Pojawia się jednak pytanie, dlaczego aktorka nie zgłosiła pobicia od razu? Więcej: dlaczego milczała przez cały okres trwania małżeństwa, skoro wybuchy gniewu aktora miały się powtarzać? Prawnicy Heard wystosowali oficjalne oświadczenie w sprawie:

Amber nie złożyła od razu doniesienia na policji, aby chronić prywatność Johnny'ego i jego karierę. Ostatecznie wyznała prawdę, gdyż zmusiły ją do tego fałszywe i obraźliwe insynuacje, które obiegły media.

Pod hasłem "obraźliwych insynuacji" należy prawdopodobnie rozumieć zarzuty, jakoby Heard "traktowała męża jak śmiecia" i trampolinę do kariery . Pojawiały się głosy, że rozwód planowała od dawna, a dobrą motywacją był dla niej ogromny majątek męża - 400 milionów dolarów. Plotki podsycał fakt, że para nie spisała intercyzy, a teraz doszedł jeszcze jeden argument.

Heard złożyła w sądzie deklarację swoich przychodów i wydatków, a ta nie wygląda optymistycznie.

W dokumentach wypełnionych 27. maja i ostatnio upublicznionych, 30-letnia aktorka oszacowała swoje przychody w maju na 5 000 dol. przy średnich miesięcznych zarobkach na poziomie 10 000 dol. i wydatkach - 43 700 dol. - czytamy na EtOnline.com.

Co tak pochłania budżet Heard? 10 000 dol. kosztuje ją czynsz, 3 000 - opieka zdrowotna, 2 000 - jedzenie na mieście, 2 000 - rzeczy do domu, kolejne 2 000 - ubrania, 10 000 - "rozrywka, prezenty i wakacje". 10 000 przeznacza na "nieprzewidziane wydatki". Przy takiej liście niepokój może budzić, że Heard wciąż nie jest zbyt rozchwytywaną aktorką, a największe dochody osiąga reklamując biżuterię (ok. 120 tys. dolarów od Tiffany'ego w 2015 r.).

W świetle tych faktów trochę mniej wiarygodne wydaje się stwierdzenie, że Heard jest "kobietą niezależną finansowo", o czym zapewniali jej prawnicy.

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.