Amber Heard po wizycie w sądzie płakała. Dzień później spotkała się z prawnikiem. Uśmiech nie znikał z jej twarzy

Amber Heard i Johnny Depp mogą mieć przed sobą długą i ciężką batalię rozwodową, ale wygląda na to, że przynajmniej na razie aktorce wrócil dobry nastrój.

Rozwód Amber Heard i Johnny'ego Deppa to jeden z najgłośniejszych skandali w show biznesie w ostatnich miesiącach. Aktorska para, która powiedziała sobie sakramentalne "tak" zaledwie 15 miesięcy temu, rozstaje się w bardzo napiętej atmosferze, a oskarżająca Deppa o stosowanie przemocy Heard dostała nawet ostatnio prawną ochronę przed mężem.

Wygląda na to, że pozytywny wyrok sądu, który zakazał gwiazdorowi zbliżanie się do aktorki, dobrze wpłynął na jej samopoczucie. Po rozprawie paparazzi przyłapali wprawdzie zapłakaną Heard w aucie, ale już dzień później aktorka tryskała dobrym humorem.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Fotografowie spotkali Heard aktorkę, kiedy wychodziła z koleżanką z kilkugodzinnego spotkania z prawnikami. Amber Heard pojawiła się na nim bez makijażu, a na jej twarzy nie było już widać śladów ataku, jakiego rzekomo miał się na niej dopuścić Johnny Depp. Wizyta u prawników musiała przebiec pomyślnie, bo aktorka wydawała się być w doskonałym humorze, a z jej twarzy nie schodził uśmiech.

Jesteście ciekawi, jak potoczy się ta sprawa dalej?

Zobacz wideo

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.