Agnieszka Kotulanka wróci do "Klanu"? "Walczy o powrót do show-biznesu". Słowa Stockingera mogą ją zasmucić

Agnieszka Kotulanka wróci do "Klanu"? Aktorka ma się coraz lepiej, a reżyser serialu ponoć chętnie zobaczyłby ją z powrotem na planie.

Agnieszka Kotulanka ma się ostatnio coraz lepiej, a to rodzi nadzieję fanów " Klanu " na jej powrót do obsady serialu. Ostatnio aktorkę widziano w restauracji sushi i była wyraźnie odmieniona:

W niczym nie przypominała siebie sprzed roku. Zadbana, z nową fryzurą, w nowych ciuchach i z lekkim uśmiechem na twarzy - relacjonuje"Super Express". Wszystko wskazuje na to, że wyrwała się z alkoholowego piekła i zaczęła walczyć o powrót do show-biznesu.

Choć grana przez nią postać została uśmiercona, reżyser Paweł Karpiński od początku zapowiadał, że jeśli tylko aktorka wyjdzie na prostą, znajdzie sposób na to, by przywrócić ją do pracy.

Mówiło się, o tym, że Agnieszka może zacząć grać w "Klanie" w scenkach retrospekcyjnych, czyli główni bohaterowie przypominaliby sobie jakieś zdarzenia z Krystyną Lubicz. Ktoś nawet wspominał o "brazylijskim" rozwiązaniu, czyli pojawieniu się nieznanej siostry bohaterki. Ale warunek jest wiadomo jeden.

KAPIF

Wygląda jednak na to, że Karpiński może nie zrealizować swoich planów, gdyż według "Twojego Imperium' dni "Klanu" są policzone. Tomasz Stockinger grający rolę Pawła Lubicza, w rozmowie z tygodnikiem mówi:

Mamy podpisane kontrakty na dokończenie bieżącej serii, czyli mniej więcej do połowy maja. Co będzie dalej, tego nikt nie wie.

Z kolei Laura Łącz, serialowa Gabriela, nie wierzy, że stacja faktycznie mogłaby podjąć taką decyzję:

Telewizja strzeliłaby sobie w kolano, ponieważ to jest serial, który wciąż oglądają trzy miliony Polaków - mówi.

Tęsknilibyście za "Klanem"?

Zobacz wideo

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.