Brooklyn Beckham pokazał zdjęcie bez koszulki. Internauci: HOT! A co zrobiła Victoria? Jego mina mówi wszystko

Victoria i David Beckhamowie obalają mit, że show-biznes uniemożliwia zdrowe, rodzinne relacje. Obydwoje okazują miłość swoim dzieciom, nawet jeśli czasami przyprawiają ich o zażenowanie. Tym razem była Posh Spice pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym całuje Brooklyna. Co nastolatek na to?

David Beckham uwielbia robić "obciach" najstarszemu synowi Brooklynowi: komentuje jego posty na Instagramie, wcina się w nagrywane przez nastolatka widea i nie szczędzi publicznych wyrazów ojcowskiej miłości. Wszystko super, ale chyba każdy wie, jak to jest, kiedy młody chłopak próbuje być "cool", a rodzice nieświadomie mu to utrudniają. OBOJE. Victoria bowiem również postanowiła podzielić się ze światem miłością do syna. Gwiazda zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym całuje Brooklyna w policzek. Opis tłumaczy wszystko:

Nigdy nie jest się za dużym, żeby dostać buziaka od mamy. #WstydliwyMoment.
 

Victoria nie mogła wybrać sobie gorszego momentu. W tym samym czasie Brooklyn bowiem pochwalił się zdjęciem, na którym zdecydowanie nie wygląda jak "mały synek mamusi":

 

16-latek wracając z treningu zrobił sobie selfie bez koszulki, a Internauci nie mieli wątpliwości, że wygląda "hot". Najwidoczniej Brooklyn uznał, że to zdjęcie mówi samo za siebie i nic nie odbierze mu męskości, nawet okazywanie czułości przez mamę, gdyż zamieścił zdjęcie Victorii na swoim profilu.

"Kocham Cię." - napisał.

Miło wiedzieć, że nawet w świecie "sławnych i bogatych" jest miejsce na normalność.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: