Doda gorzko o Szulim: Insynuuje, że pomagam ludziom, aby zmienić wyrok. Ale moment, coś tu nie gra

Doda na Facebooku umieściła mocny post skierowany do Agnieszki Szulim, która ma jej zdaniem przedstaiwać nieprawdziwe powody, dla których piosenkarka angażuje się w działalność charytatywną. Tymczasem źródłem plotek ma być ktoś z otoczenia samej piosenkarki.

Dwa lata od rzekomej bójki w toalecie podczas gali "Niegrzeczni" Doda na swoim Facebooku umieszcza taki oto mocny wpis, którego główną adresatką jest Agnieszka Szulim :

Właśnie zakontraktowałam charytatywny koncert - kolejny w tym roku i setny w mojej karierze. NIE przestanę pomagać ludziom, tylko dlatego że pani Szulim insynuuje publicznie, iż robię to po to, żeby zmienić wyrok w sprawie jej wymyślonego pobicia. Czy może powinnam być obojętna? Lepiej ważyć słowa - szczególnie takie, które odbijają się na ludziach potrzebujących. No cóż... Szulim NIGDY NIE ZROBIŁA OBDUKCJI, NIE POSZŁA DO LEKARZA, więc niech sąd rozstrzygnie tą farsę. Zanim to się  jednak stanie, polecam Adze zająć się szerzeniem dobra, a nie nienawiści ;) czas do wyroku szybciej zleci :) - czytamy post piosenkarki.

DodaDoda Screen z Facebook.com/officialdoda Screen z Facebook.com/officialdoda

O co chodzi? Wszystko wskazuje na to, że Doda zareagowała tak emocjonalnie na cytat z "Twojego Imperium".

Dodzie zależy na dobrej prasie. Chce pokazać, że zgrzeczniała. Dlatego pojechała odbierać medal, zaapelowała, by podpisać zgód na oddawanie organów. Chodzi o to, by zrobić wrażenie na sądzie. Za pobicie Szulim grozi jej rok więzienia. A dobre wrażenie może dużo zmienić.

I tu zaczynają się schody, bo kolorówka ten cytat zdobyła od znajomego DODY, a nie Szulim. Co więcej, redaktorzy umieścili go niejako dla poparcia rozmowy z menedżerką piosenkarki, do której zadzwonili z prośbą o komentarz w sprawie wypowiedzi Alicji Resich-Modlińskiej. Dziennikarka porównała Dodę do Natalii Siwiec, a styl obu nazwała "taniochą".

Doda nie skomentowała tego ani słowem! - czytamy w tygodniku. - Co więcej, od jej menadżerki usłyszeliśmy, że... nie chce konfliktu! Zasugerowała za to, żeby napisać o jakimś szlachetnym geście wokalistki.

Dalej gazeta faktycznie wspomina co nieco o charytatywnej działalności Dody. Opisuje historię nastoletniej Sandry, która straciła ubrania w wybuchu gazu, a piosenkarka zapłaciła za jej nowe ubrania. Potem pojawia się wspomniany już cytat "osoby z otoczenia gwiazdy" opatrzony znaczącym wprowadzeniem:

Jak się dowiadujemy, metamorfoza może mieć drugie dno!

Artykuł z 'Twojego Imperium'Artykuł z 'Twojego Imperium' Skan z 'Twoje Imperium' Skan z 'Twoje Imperium'

Konflikt między obiema paniami ma szansę zakończyć dopiero orzeczenie sądu. Na to jednak będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Przypomnijmy, że na wokandzie jest także sprawa złożona przez rodzinę Dody przeciwko Szulim (w sprawie szkód, które miał spowodować program dziennikarki).

Zobacz wideo

karo

Aplikacja Plotek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.