Charlize Theron ścięła włosy na krótko. Ale zaraz, zaraz... Aż przecieramy oczy ze zdumienia

Charlize Theron wróciła do fryzury sprzed 16 lat! To nie jest może największym zaskoczeniem, jeśli spojrzycie na jej twarz. Jeśli ktoś powiedziałby nam, że te zdjęcia są z 1999 roku, uwierzylibyśmy. Nic się nie zmienia!

Charlize Theron od czasu swojej wiekopomnej metamorfozy do filmu "Monster" nie może zaskoczyć niczym bardziej szokującym. Nas jednak poraziła nie tyle nowa fryzura, co fakt, że aktorka wygląda IDENTYCZNIE jak w 1999 roku, kiedy po raz pierwszy ścięła włosy na bardzo krótko. Teraz ma co prawda dłuższą grzywkę, jednak twarz nic się nie zmieniła.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA THERON >>

Aktorka niedawno praktycznie ogoliła głowę do zera na potrzeby filmu "Mad Max", teraz gdy włosy ledwo jej trochę odrosły, znów je obcięła. W salonie fryzjerskim spędziła 3 godziny i wyszła z niego niosąc w ręku... Swoje włosy.

Charlize TheronCharlize Theron M A N I K (NYC)/Splash News / %M A N I K (NYC)/Splash News/EAST NEWS M A N I K (NYC)/Splash News / %M A N I K (NYC)/Splash News/EAST NEWS

A tak wyglądała w lipcu tego roku:

Charlize TheronCharlize Theron Izumi Hasegawa / PRPhotos.com / Izumi Hasegawa / PRPhotos.com Izumi Hasegawa / PRPhotos.com / Izumi Hasegawa / PRPhotos.com

Przypomnijmy, jak prezentowała się w maju w Cannes:

Zobacz wideo

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.