Karolina Korwin Piotrowska i Wojewódzki nie lubią się. Teraz dostało się też Renulce. "To ta kobieta, co..."

"To ta kobieta, co głównie stopy pokazuje na Instagramie?". Karolina Korwin Piotrowska pozwoliła sobie na odrobinę złośliwości pod adresem Renaty Kaczoruk podczas programu "Na językach".

W programie "Na językach" stałym elementem jest przegląd ważnych wydarzeń tygodnia, a tym razem przyglądano się także tym nie tylko show-biznesowym. Wspomniano bowiem coming out księdza Charamsy oraz przytoczono wypowiedzi gwiazd, które skomentowały wystąpienie duchownego.

Renata Kaczurk , powiedziała, że to jest "Pierwsza Wyzwolona Dusza w Kościele" - zacytowała jej wpis z Instagrama Basia Pasek.
To ta kobieta co głównie pokazuje stopy na Instagramie? - zapytała nie bez wyczuwalnej złośliwości Karolina Korwin Piotrowska
To jest ta kobieta, która jest kobietą Kuby Wojewódzkiego - wyjaśniono dziennikarce.

Niestety realizatorzy nie pokazali reakcji Korwin Piotrowskiej. Dało się słyszeć pytanie "a poza tym?" Ponieważ kamera pokazywała screen z Instagrama modelki, a mówiła więcej niż jedna osoba, nie można z pewnością stwierdzić, czy zadała je Karolina Korwin Piotrowska . Nawet jeśli nie był to jej komentarz, to wcześniejsze pytanie (to niemożliwe, aby nie słyszała, kim jest Kaczoruk) stanowiło już wystarczający przytyk.

Renata KaczorukRenata Kaczoruk Instagram.com/renul_ka Instagram.com/renul_ka

Wzajemna niechęć Wojewódzkiego i Piotrowskiej nie jest żadną tajemnicą. Ich relacje zaostrzyły się kiedy parę tygodni temu showman nazwał ją "najbrzydsza polską dziennikarką" .

Zobacz wideo

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.