Wojewódzki i Kaczoruk, "król i jego królowa". Zdjęcie komentuje... Ola Kwaśniewska. Renulka odpowiada i pokazuje TO

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki byli jedną z najpiękniejszych par na Balu TVN. Naprawdę, razem prezentowali się doskonale. A urodę modelki postanowiła skomentować Aleksandra Kwaśniewska.

O ile Kuba Wojewódzki jest postacią dość kontrowersyjną, trudno znaleźć "hejterów" Renaty Kaczoruk . O tym jaką jest osobą, wiemy tylko trochę , za to urody nie sposób jej odmówić. W sobotę razem z ukochanym pojawiła się na Balu Fundacji TVN. Po imprezie zarówno ona, jak i Wojewódzki, pokazali na swoich Instagramach fotografie z imprezy.

Ja jako szafiarka - podpisał zdjęcie dziennikarz. - Marynarka Dsquered2, koszula Dsquered2, spodnie (nie widać) Diesel, buty Alexander McQueen, Vitkac, tanio nie było.

Renata Kaczoruk była bardziej romantyczna:

The king and his queen - napisała. - Bal charytatywny TVN, Gosia Baczyńska <3

Renata Kaczoruk, Kuba WojewódzkiRenata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki Instagram.com/kuba_wojewodzki_official Instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Internauci skupili się oczywiście na tym, jak ślicznie prezentowała się Renulka. Wśród zachwyconych głosów pojawił się także komentarz od... Oli Kwaśniewskiej. I tak wywiązała się rozmowa:

Renata Kaczoruk, Kuba WojewódzkiRenata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki Instagram.com/kuba_wojewodzki_official Instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Jak powiedziała, tak zrobiła. Oto fotografia modelki "po".

Uzupełniamy magnez i witaminki - skomentowała zdjęcie. - Pobalowy hangover ;D

Renata KaczorukRenata Kaczoruk Instagram.com/renul_ka Instagram.com/renul_ka

Rozumiemy, że zdjęcie z "oczami królika" dostała tylko Kwaśniewska. Trochę zazdrościmy, ale jakoś nam się nie wydaje, żeby wyglądała tam tak źle, jak obiecywała.

embed
Zobacz wideo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

jus

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.