Pamiętacie Karolinę z "Samego Życia"? Anna Oberc w niczym już jej nie przypomina. Co za metamorfoza!

Anna Oberc pojawiła się ostatnio na premierze filmu "Żyć nie umierać". W zwiewnej, letniej sukience zachwycała wdziękiem i imponowała zgrabną sylwetką. Pomogły też jaśniejsze włosy i trafiona stylizacja. Jeszcze niedawno wyglądała całkiem inaczej!
Anna Oberc czyli Karolina z Anna Oberc czyli Karolina z "Samego Życia" w tym roku bardzo wypiękniała. Figurę zawsze miała świetną, ale ciemne włosy i nietrafione stylizacje odbierały jej dużo z naturalnego uroku. Szczególnie pomogło farbowanie włosów. Choć do roli w teatrze nosiła nawet platynowe peruki, wystarczyło lekkie rozjaśnienie. "Przyjęłaś kolor otoczenia?" - jeden z jej znajomych zażartował na Facebooku, gdy w lipcu wrzuciła zdjęcie z pustyni w USA. KAPIF/WBF

Nowa Anna

Na najnowszych zdjęciach widzimy, jak bardzo Anna Oberc wypiękniała. Figurę zawsze miała świetną, ale ciemne włosy i nietrafione stylizacje odbierały jej dużo z naturalnego uroku. Szczególnie pomogło farbowanie włosów. Choć do roli w teatrze nosiła nawet platynowe peruki, wystarczyło lekkie rozjaśnienie.

Przyjęłaś kolor otoczenia? - jeden z jej znajomych zażartował na Facebooku, gdy w lipcu wrzuciła zdjęcie z pustyni w USA.

Anna ObercScreen z Facebook.com/anna.oberc

Ktoś inny z żalem zauważył, że "znowu sama". Anna szybko skomentowała:

Selfie! Nie znaczy, że Sama.

Kryjąca swoje życie prywatne przed mediami Oberc ma jednak sporo wspólnego z byciem singielką. Chodzi o jej najnowszą serialową postać, Monikę, którą gra właśnie w nowym serialu TVN "Singielka". Poniżej na zdjęciu z koleżankami z planu.

Anna Oberc w serialu Screen z Facebook.com/pages/Anna-Oberc

Anna Oberc Anna Oberc Screen z Facebook.com/anna.oberc

Eksperymenty

Od czasu do czasu Anna Oberc pojawia się na imprezach. Niekiedy można ją zobaczyć na nich w turbanie lub innym egzotycznym okryciu głowy. Aktorka lubi takie eksperymenty.

Lubię bawić się modą, unikam szarości. Najwięcej inspiracji dostarcza mi Afryka. Uwielbiam afrykańskie ozdoby, dodatki i dobrze się w nich czuję. Kiedyś pewien reżyser powiedział, że lepiej mi w czapce niż bez. Cóż, odebrałam to jako komplement (śmiech) - mówiła w wywiadzie dla Rossnet.pl.

Dodała też, że ma kolekcję niemal trzydziestu turbanów. Nam zdecydowanie bardziej podoba się w wianku.

Anna ObercKAPIF

Anna ObercKAPIF

Anna Oberc Anna Oberc KAPIF/WBF

Wpadki

Już wiemy, że Anna Oberc lubi eksperymenty ze swoim wizerunkiem, ale czasem zmiany wprowadzają nas w osłupienie. Gdy w 2012 roku w teatrze Capitol zaprezentowała się w satynowym, pstrokatym garniturku. Być może uznała, że wyeksponowane piersi odwrócą uwagę od fatalnego materiału i wzoru. Nic z tego. Całość prezentowała się bardzo tanio.

Dwa lata później pojawiła się na 20. gali rozdania Fryderyków w przetartych jeansach i skórzanej kurtce. Spod niej wystawała przezroczysta, wykończona koronką bluzka. Błąd, i to podwójny. Raz, że na tej gali większość kobiet starała się błysnąć elegancką stylizacją. Dwa, prześwitujący materiał odkrył niewielkie, ale jednak niedoskonałości figury aktorki.

Anna ObercKapif

Anna Oberc Anna Oberc KAPIF

Wamp z teatru

Jeżeli ktoś ma najmniejsze wątpliwości, że Anna Oberc jest piekielnie seksowną kobietą, musi iść do teatru. Zapomnijcie o serialach, to właśnie na scenie ta aktorka zmienia się w prawdziwego wampa. Często gra w pieprznych komediach. Związana z Teatrem Capitol Oberc występowała m.in. w "Sexted, czyli Roma i Julian", "Scenach dla Dorosłych, czyli Sztuce Kochania", a ostatnio zobaczyć ją można w "Lunchu po północy". W 2015 roku zagrała w sztuce "Jak się kochają w niższych sferach".

Plakat do filmu mat. prasowe

Anna Oberc z kolegami z serialu Anna Oberc z kolegami z serialu "Singielka" Screen z Facebook.com/pages/Singielka-TVN

Seriale

Jesień być może będzie należała do Anny Oberc. Aktorka już na Facebooku zaprasza do oglądania "Singielki", nowego serialu TVN.

Kochani! Już od jesieni zapraszam przed telewizory!!! Mam ogromną przyjemność być częścią tego serialu!!! ;))) Wcielę się w postać Moniki - uroczej recepcjonistki! Mam nadzieję, że będziecie nas oglądać!!!

Z TVN związała się już wcześniej, czy to przez satyryczny "Bar u Danuśki" (tam też nosi blond perukę), czy obyczajowy tasiemiec "Na Wspólnej". Najwięcej osób zapewne kojarzy ją z produkcją Polsatu, czyli "Samo życie" gdzie grała Karolinę "Kikę" Bernsztajn, dziennikarkę i dziewczynę Łukasza Dunina.

Anna Oberc w serialu AKPA

Anna Oberc w mat. prasowe TVN

Anna Oberc z mamą Anna Oberc z mamą Screen z Facebook.com/anna.oberc

Dziecko

Anna Oberc to jedna z tych aktorek, które trzymają media na dystans od siebie. Rzadko udziela wywiadów, a jeżeli już zgadza się na rozmowę, unika tematów związanych z życiem prywatnym. Niekiedy jednak robi wyjątek. W wywiadzie, opublikowanym na stronie Rossnet.pl zdradziła, że marzy o dziecku.

Bardzo chciałabym być matką i mam nadzieję, że kiedyś nią będę. Choć w zawodzie aktora trudno zdecydować się na dziecko - powiedziała wtedy.

Dzięki Facebookowi mogliśmy zobaczyć jej własne zdjęcia z dzieciństwa, także te najbardziej osobiste z mamą. O tacie naturalnie nie zapomniała.

Tata Anny ObercScreen z Facebook.com/anna.oberc

Anna Oberc w dzieciństwieScreen z Facebook.com/anna.oberc