Shakira na spacerze z 8-miesięcznym synem. Co ona robi? Ćwiczy jogę? Wytłumaczenie znacznie bardziej prozaiczne

Shakira słynie co prawda z giętkiego ciała, ale skąd ta dziwna poza i co na jej kolanie robi jej 8-miesięczny syn, Sashą? Przypatrzcie się dobrze, będziecie zaskoczeni odpowiedzią. Chłopiec rośnie jak na drożdżach. Zobaczcie, jak wokalistka spędza z nim czas.

1.

Co robi Shakira? Skąd ta oryginalna poza? Wbrew pozorom nie jest to poranna gimnastyka ani pozycja jogi, ale dzień jak każdy z życia Shakiry. Paparazzi zrobili jej zdjęcia, gdy pod koniec września wybrała się z 8-miesięcznym synem Sashą do nowojorskiego Central Parku. Gwiazdę zaskoczył telefon, czego efektem jest ta właśnie poza. Brytyjski portal był pod wrażeniem jej umiejętności. "Udowodniła, że naprawdę potrafi zrobić wszystko! Wykonała akt balansowania pomiędzy trzymaniem dziecka na jednym kolanie, a odbieraniem telefonu" - opisał "Daily Mail".

2.

Wokalistka niemal nie miała na sobie makijażu i wybrała codzienne ciuchy, a i tak wyglądała fenomenalnie, a uśmiech nie schodził z jej twarzy. Gwiazda bawiła się z Sashą, a szczęśliwe chwile uwieczniała na zdjęciach.

3.

Sasha stawia już swoje pierwsze kroki, na razie z drobną pomocą mamy. Chłopiec jest drugim dzieckiem Shakiry i Gerarda Pigue i przyszedł na świat 29 stycznia. Para ma także syna, Milana, urodzonego 22 stycznia 2013 roku. Wokalistka i piłkarz poznali się w 2010 roku w trakcie nagrywania teledysku do "Waka, Waka" - oficjalnej piosenki Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

4.

Kilka dni wcześniej paparazzi zrobili zdjęcia, gdy Shakira i Sasha Pique Mebarak (tak brzmi jego pełne imię i nazwisko) opuszczali nowojorski SoHo hotel.

5

Prawda, że Sasha jest przeuroczy? Wokalistka dba o edukację nie tylko swoich dzieci, ale i tych z całego świata. Gwiazda jest  Ambasadorką Dobrej Woli UNICEF, komórki Organizacji Narodów Zjednoczonych i jest zaangażowania w promowanie dostępu do nauki dla każdego dziecka. Niedawno uczestniczyła w konferencji UNICEF w Nowym Jorku. "Ponad 100 mln dzieci nie chodzi do szkoły. 159 mln chłopców i dziewczynek jest fizycznie i poznawczo opóźniona ze względu na brak opieki i właściwego odżywiania. Z każdym upływającym rokiem bez naszego znacznego zainwestowania we wczesny rozwój miliony dzieci będą się rodzić w tym samym kręgu biedy i braku szans" - mówiła na konferencji, jak czytamy w "Daily Mail".

6.

Zagraniczny portal zachwycił się nie tylko wyglądem mamy, ale i chłopca. "Ze swoimi blond lokami opadającymi na ramiona wyglądała zniewalająco, a jej młodszy syn był uroczy" - chwalił Hellomagazine.com.

7.

A tu znów Shakira i jej syn na spacerze w Nowym Jorku pod koniec września.

8.

Wokalistka wybrała się z malcem do szpitala, po tym, gdy źle się poczuł.

9.

Co prawda Sasha ma dopiero 8 miesięcy, ale mama uczy go grać w piłkę, już odkąd skończył pół roku. I widać efekty! Wokalistka zamieściła na swoim profilu na Instagramie film, na którym Saha "kopie" piłkę. Shakira "wykorzystuje" też wizerunek chłopca w szlachetnym celu. "Mamusiu, ja też chcę, żeby edukacja była dostępna dla dzieci na całym świecie. Nadszedł czas zmian. Nie ma czasu do stracenia" - tak wokalistka podpisała zdjęcie, do którego Sasha pozował z książką.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.