Marta Żmuda Trzebiatowska bierze dziś ślub! Jej wybrankiem jest Kamil Kula

Marta Żmuda Trzebiatowska dziś wychodzi za mąż! Jej wybrankiem jest Kamil Kula, aktor znany z m. in. z serialu "Na dobre i na złe".

Co za zaskoczenie! Fakt.pl podał w sobotę informację, że to właśnie dziś Marta Żmuda Trzebiatowska bierze ślub.Do tej pory aktorka oficjalnie nie potwierdziła, że po Adamie Królu ma nowego partnera ( pojawiały się tylko plotki ), a co dopiero, że ich relacja jest na tak zaawansowanym poziomie. Kim jest jej wybranek?

<< ZOBACZ ZDJĘCIA OBOJGA >>

Według doniesień tabloidu, to o pięć lat młodszy od aktorki Kamil Kula , który do tej pory widywany był z koleżanką z planu serialu " Na dobre i na złe " Anną Kaczmarczyk. Żmuda Trzebiatowska i Kula mieli się poznać dwa lata temu, gdy on dołączył do obsady Teatru Kwadrat.

To właśnie wtedy Żmuda-Trzebiatowska leczyła rany po trudnym związku z tancerzem Adamem Królem. Rozmowy na niełatwe tematy bardzo zbliżyły ich do siebie, a przyjaźń szybko przerodziła się w miłość - czytamy na portalu.

Sakramentalne "tak" aktorska para ma powiedzieć w niewielkim kościółku w Radoszkach , na Pojezierzu Brodnickim. Wesele jedynie dla najbliższej rodziny i przyjaciół odbędzie się w SPA w Głęboczku.

Żmuda Trzebiatowska w sukni ślubnej to dla fanów znajomy widok. W spektaklu "Ślub doskonały" pokazywała się już w sukni ślubnej. Jednak TĘ jedyną ma dla aktorki zaprojektować Natalia Jaroszewska.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: