Marta Żmuda Trzebiatowska ma nowego (młodszego) chłopaka. To gwiazda "Na dobre i na złe" i eks Anny Karczmarczyk

Aktorka związała się z 5 lat młodszym aktorem serialowym. Związek chcieli ponoć ukryć, ale informatorzy tabloidu spotkali parę na lotnisku, gdy wybierała się na wspólne wakacje.

Marta Żmuda Trzebiatowska w 2013 roku rozstała się z Adamem Królem. Parą byli przez 9 lat. Po wieloletnim związku aktorka nie mogła ponoć znaleźć odpowiadającego jej partnera. Jednak, jak podaje "Fakt", sytuacja właśnie się zmieniła. Żmuda Trzebiatowska jest podobno zakochana, a obiektem jej uczuć jest aktor znany z seriali "Hotel 52" oraz "Na dobre i na złe", Kamil Kula.

Pod koniec maja polecieli razem na grecką wyspę Kos. Już na lotnisku, myśląc, że nikt nie zwróci na nich uwagi, obdarzali się czułościami. Widać było, że łączy ich dużo więcej niż tylko przyjaźń - czytamy w "Fakcie".

Poznać mieli się w pracy. Razem od kilkunastu miesięcy występują na deskach Teatru kwadrat w sztuce "Przez park na bosaka".

Widać wspólne spędzanie czasu na próbach i podczas spektakli przerodziło się w namiętność - informuje źródło tabloidu.

Kamil Kula do niedawna spotykał się z inną piękną aktorką młodego pokolenia, Anną Karczmarczyk, znaną z "Galerianek" i "M jak miłość". I znów "wszystko zostało w rodzinie". Tej wielkiej, show-biznesowej.

aga