Patricia Kazadi na dwóch imprezach jednego dnia. Brzuch odsłoniła na każdej. A poza tym? Najpierw skąpy top, potem TA spódnica

Prezenterka lubi eksperymentować ze swoim wyglądem, czego efektem są odważne stylizacje i nieoczywiste połączenia. Zazwyczaj na imprezach możemy zobaczyć ją w kolorowych kreacjach. Tym razem postawiła na czarny total look.

Wtorek był dla Kazadi pracowitym dniem - pojawiła się na dwóch imprezach w różnych stylizacjach. Łączyło je jedno: odkryty brzuch i czarna peruka z kapeluszem. Gwiazda nie stroni od oryginalnych ubrań i od jakiegoś czasu stara się wypracować swój styl. Z różnym skutkiem.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na konferencji prasowej Festiwalu w Opolu postawiła na czarny zestaw - krótki top (a może to fantazyjny stanik?) zestawiony ze skórzanymi spodniami i ciężkimi butami. Dobrała do tego wzorzystą pelerynkę do ziemi. Natomiast na imprezie Magnum celebrytkę mogliśmy zobaczyć w krótkim topie (który wyglądał jak podwinięta długa bluzka) i spódnicy z suwakiem na boku. Mocnym detalem tego looku były zamszowe kozaki na grubym słupku.

W którym wydaniu Patricia Kazadi podoba Wam się najbardziej? Zagłosujcie w sondzie!

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.