Taylor Swift z przyjaciółkami. Zwykle zdjęcie? Przypatrzcie się uważniej. Widzicie TO?!

W środę Taylor Swift zamieściła na swoim Instagramie wiosenne zdjęcie, na którym razem z przyjaciółkami siedzi na rikszy. Wśród koleżanek Taylor możemy zobaczyć znajome twarze: dziewczyny z zespołu Haim oraz Lorde, znaną z wielkiego hitu "Royals". Ale to nie najważniejsze...

Taylor Swift przyjaźni się z ludźmi show-biznesu. Jeszcze do niedawna widzieliśmy ją na salonach z Seleną Gomez, a do grona jej znanych znajomych dołączyły właśnie członkinie girlsbandu Haim oraz piosenkarka Lorde. Na instagramowym zdjęciu wrzuconym przez gwiazdę widzimy normalne, koleżeńskie spotkanie. Ale przyjrzyjmy się bardziej wnikliwie:

Taylor SwiftTaylor Swift Instagram.com/taylorswift Instagram.com/taylorswift

Czy jest coś dziwnego w tym, że dziewczyny siedzą na kilkuosobowym rowerze? Nam w oczy rzuciły się dwie pary nóg "wyrastających" z tułowia Taylor. Ale to nie najbardziej szokująca rzecz na tym zdjęciu...

Spójrzcie tylko na szeroko uśmiechniętą Lorde, która trzyma w ręku... No właśnie. Artystka przytrzymuje stopę Taylor. O co tu chodzi? Ktoś nam wytłumaczy? Czy to jakiś nowa moda?

Taylor SwiftTaylor Swift Instagram.com Instagram.com

Fani Taylor dość uszczypliwie skomentowali niefortunną pozę jej koleżanki:

Lorde wygląda jak niewolnik. Dlaczego Taylor chodzi po ręce Lorde? - to tylko niektóre komentarze z Instagrama Taylor.

Beztroski uśmiech Lorde zdaje się mówić, że najważniejszy jest czas wśród przyjaciół, nieważne czy na wozie, czy pod wozem ;)

embed

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.