Miesiąc po urodzeniu dziecka pokazała płaski brzuch. A co je? Sałatka, marchewka? Wprost przeciwnie! Ta fotka może Was zaskoczyć

Ola Szwed wraca do formy sprzed ciąży w rekordowo szybkim tempie. Jeśli wydawało Wam się, że osiąga takie efekty, żywiąc się samymi sałatkami, zaraz przekonacie się, że prawda jest zupełnie inna.

"Do stanu sprzed jeszcze długa droga, ale nie poddajemy się" - pisała kilka dni temu na Facebooku aktorka prezentując zdjęcie odsłoniętego brzucha . My byliśmy w szoku - ciało Szwed miesiąc po urodzenia dziecka wyglądało rewelacyjnie! Równie mocno zachwyciła nas , gdy w opinającej sukience eksponującej szczupłą talię pojawiła się w zeszłym tygodniu na evencie w salonie Kazar. Wiemy, że w błyskawicznym powrocie do formy pomagają jej treningi, z których zdjęcia już pokazywała. Tym razem na Facebooku zaprezentowała swój posiłek.

Obiad Aleksandry SzwedObiad Aleksandry Szwed Facebook.com/aleksandraszwed.official

Facebook.com/aleksandraszwed.official

Zaskoczeni? To, co przygotowała aktorka wygląda bardzo smakowicie, ale nie do końca spełnia nasze wyobrażania o dietetycznym jedzeniu. Tym bardziej jesteśmy teraz pełni podziwu dla Aleksandry. Z drugiej strony się nie dziwimy - aktorka z już widocznymi ciążowymi krągłościami wciąż zachwycała sylwetką.

Zobacz wideo

em

Więcej o: