Conan O'Brien wyznał, że chciałby się przebrać na Halloween za "wyuzdaną Madeleine Albright". Odpowiedziała mu!

"Chciałabym się przebrać za wyuzdaną Madeleine Albright" - zatweetował Conan O'Brien. Jakież było jego zdziwienie, gdy do dyskusji włączyła się sama zainteresowana, czyli była sekretarz stanu USA.

USA gorączkowo przygotowuje się do jednego z najbarwniejszych swoich świąt - Halloween. Wymyślenie odpowiedniego kostiumu to już nie zwykła zabawa, ale prawdziwa wojna na kreatywność i oryginalność. Prym wśród przebrań wiodą zwłaszcza te, które można opisać określeniem "slutty", czyli w wolnym i niewulgarnym tłumaczeniu - rozwiązły, wyuzdany. Właśnie w takim stylu chciał się przebrać amerykański komik Conan O'Brien.

Wybrałem już swój kostium na Halloween - "Wyuzdana Madeleine Albright" - zatweetował O'Brien.
Ja natomiast zastanawiam się nad "przystojniaczkiem Conanem O'Brienem", ale może są to zbyt daleko idące rozważania - odpowiedziała mu Madeleine Albright.

PrPhotos

Odpowiedź 77-letniej legendy polityki zaskoczyła nie tylko społeczność Twittera, lecz także samego komika. Poszedł więc za ciosem i także odpowiedział Albright.

TAK! Moja pierwsza twitterowa wojna z byłą sekretarz stanu USA. Jesteś następny George P. Shultz! - zwrócił się ponownie do Albright O'Brien.
Conan O'Biren, nigdy nie idź na wojnę z dyplomatą. Potrafimy mówić nawet jeszcze więcej niż komicy - odpowiedziała Albright.
Za każdym razem, gdy dochodzi do utarczki słownej między mną a Albright, ona zawsze wygrywa! -  skwitował komik.

Madeleine AlbrightMadeleine Albright Adam Bielawski / PR Photos / Adam Bielawski / PR Photos Adam Bielawski / PR Photos

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.