Szczęśliwe życie u boku ukochanego. Nuda? Nic podobnego! Zdjęcia dziedziczki gigantycznej fortuny hitem Instagramu

Zero skandali, za to setki tysięcy obserwujących.

Dziedziczka gigantycznej fortuny, modelka, pisarka, matka dwójki dzieci i gwiazda Instagramu. Jeżeli o kimś można powiedzieć, że ma w życiu "wszystko", to właśnie o niej, Ivance Trump, córce jednego z najbogatszych ludzi na świecie.

Ivanka Trump urodziła się w 1981 roku jako drugie z pięciorga dzieci amerykańskiego miliardera, Donalda Trumpa. Mogłaby, niczym Paris Hilton, do końca życia nie pracować, wiodąc beztroskie życie celebrytki, ale w tej rodzinie taka opcja jest chyba z góry wykluczona. Jest prawdopodobnie najbardziej zapracowaną bogaczką na świecie. Swój czas dzieli pomiędzy obowiązki wiceprezesa w rodzinnym imperium a obowiązki matki (ma 3-letnią córkę Arabellę i niespełna rocznego synka Josepha). Jak sama przyznaje, pracuje nawet po 16 godzin na dobę.

Codziennie jest mi smutno, kiedy muszę zostawić Arabellę. To ważne dla mnie, żeby kontynuować to, co robię. Spełniam się w tym i myślę, że dzięki temu mogę być lepsza mamą, kiedy jestem w domu. Zresztą nie podoba mi się określenie "mama pracująca", ponieważ kiedy jestem z Arabellą w weekendy, jestem o wiele bardziej wyczerpana w poniedziałek rano, niż w piątek w nocy - czytamy jej wypowiedź na portalu Redbookmag.com .

<< ZOBACZ ZDJĘCIA IVANKI >>

Zanim weszła w rodzinny biznes, jako nastolatka próbowała swoich sił między innymi jako modelka. Do Trump Organization przyłączyła się w 2005 roku, rok po ukończeniu studiów ekonomicznych  na Uniwersytecie w Pensylwanii. Wkrótce wypuściła na rynek autorską linię biżuterii, a magazyn Harper's Bazaar nazwał ją "Nową Królową Diamentów". Oprócz tego Ivanka Trump ma swoje linie eleganckich butów i ekskluzywnych torebek - te ostatnie stworzyła we współpracy z firmą Modani. W życiu kieruje się dewizą, którą kiedyś usłyszała od ojca.

Mój ojciec zawsze mi mówił: Bądź pasjonatką. Jeżeli jesteś pasjonatką tego, co robisz, ostatecznie odniesiesz sukces - wyznała w wywiadzie dla Hudsonmood.

W 2009 roku Ivanka Trump przeszła na judaizm, przyjęła imię Yael i wkrótce potem poślubiła Jareda Kushnera. Dziedziczka fortuny w wywiadach podkreśla, że wraz z mężem i dziećmi tworzą szczęśliwą rodzinę. Jej recepta na udane życie małżeńskie jest mocno pragmatyczna.

Wziąć ślub z właściwą osobą i nigdy nie spoczywać na laurach.

Na Instagramie Ivanka Trump jest prawdziwą gwiazdą. Jej profil obserwuje prawie 350 tysięcy osób. Myślicie, że to ze względu na skandaliczne zdjęcia półnagiej celebrytki nieustannie imprezującej w nocnych klubach? Nic podobnego! Oglądają zdjęcia pięknej, bogatej kobiety, która fotografuje swoje szczęśliwe, luksusowe życie u boku ukochanego.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA IVANKI >>

Ivanka TrumpIvanka Trump Screen z Instagram.com/Ivanka Trump Screen z Instagram.com/Ivanka Trump

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.