Olga Bołądź ścięła włosy! Postawiła na styl punkówy

Olga Bołądź zmieniła fryzurę.

Olga Bołądź zdecydowała się na drastyczną zmianę fryzury. Aktorka przeobraziła się tak do roli w filmie Patryka Vegi pt. "Wydział piąty", w którym zagra ppor. Aleksandrę Lach, pseudonim Białko. Aktorka zaprezentowała nową fryzurę w trakcie "Rozmów Kontrolowanych" w szkole Fundacji Nauka i Wiedza. Ostre cięcie dodało jej drapieżności. Nowa fryzura wymusiła też zmianę stylu.

Olga Bołądź .Olga Bołądź . Screen z Youtube Screen z Youtube

Bołądź do tej pory stroniła od biżuterii. Tym razem look podkręciła ogromnymi dużymi kolczykami.

Zaczynam teraz film z Patrykiem Vegą. W styczniu zaczynamy zdjęcia. Teraz zostałam zaproszona na casting do filmu "Wydział piąty", który opowiada o służbach specjalnych. Będzie to film, który opiera się trochę na tym samym założeniu, na którym opierał się "Pitbull". Będzie tam grało dużo naturszczyków, będzie dużo prawdy politycznej. Będzie to bardzo bulwersujący film, kontrowersyjny, ale rola jest fajna, jest to dziewczyna, która jest w ABW i stara się dostać do antyterrorystów. Pracuje w zamkniętej komórce i dokonuje złych, gorszych innych czynów - mówiła Bołądź.

Aktorka przyznała, że nowa rola wymagała od niej poświęceń:

Od 3 tygodni chodzę na siłownię, muszę przybrać masę, jestem na diecie białkowej, jest to bardzo uciążliwe, ale nowe doświadczenie. Chodzę z napakowanymi kolesiami na siłownię, zgoliłam sobie głowę, jest to wyzwanie dla mnie- dodała.

A tak Bołądź wyglądała w długich włosach.

Olga Bołądź Olga Bołądź  Kapif Kapif

Jak Wam podoba się jej nowa fryzura?

 

Vic

Więcej o: