Robin Thicke na MTV EMA tym razem nie tańczył z Miley Cyrus. Występował z... Wyszło seksownie?

Robin Thicke podczas ostatniej gali MTV EMA, nie powtórzył kontrowersyjnego występu z Miley. Czy wczorajszy był równie szalony?

Robin Thicke i Miley Cyrus wywołali niemałe kontrowersje, kiedy podczas sierpniowej gali MTV VMA, gwiazda Disney'a półnaga wypinała się do wokalisty na scenie i dotykała jego krocza wielką rękawicą (zobacz: Ten występ zszokował widzów gali MTV. Miley Cyrus zrobi wszystko, by o niej mówiono). Jednak to nie powstrzymało Thicke'a od ponownego ociekającego seksem występu. Jego żona Paula Patton, może być znowu zazdrosna, gdyż piosenkarz na scenie podczas gali MTV EMA w Amsterdamie pokazał się z seksowną 23-letnią raperką. Iggy Azalea nie była jedyną młodą i piękną panią na scenie. Piosenkarza otaczało oczywiście około tuzina seksownych tancerek, które zamiast biustonosza, przyklejone miały diamenty. Iggy również wyglądała bardzo seksownie - miała na sobie srebrny, skąpy strój a la Madonna.

AP/Peter Dejong AP/Peter Dejong

REUTERS/REMKO DE WAAL REUTERS/REMKO DE WAAL

Po ostatniej wypowiedzi Thicke'a, można było odnieść wrażenie, że zrezygnuje na razie z takich występów z półnagimi, bardzo młodymi dziewczynami. Zapytany niedawno czy wystąpi znowu z Miley Cyrus, odpowiedział:

O nie, nie, nie, nie. Zdecydowanie nie! - cytuje magazyn dailymail.co.uk.
Zobacz wideo

REUTERS/LUCAS JACKSON

Tym razem przynajmniej piosenkarz nie skupił się tylko na występie z seksowną, wokalistką i zaprezentował, również inny przebój "Feel Good ", który grał na fortepianie. To była naprawdę pracowita noc dla Thicke'a. Był nominowały do kilku nagród, włącznie z nominacjami w kategorii "Najlepszy utwór" i "Najlepszy teledysk". Niestety wokalista wrócił do domu z pustymi rękami.

Ciekawe co na jego kolejny występ jego żona Paula Patton, z którą Thicke ma 3-letniego synka Juliana. No cóż, jeżeli nie poruszyło jej to zdjęcie z fanką (zobacz: Myślicie, że to niewinne zdjęcie z fanką? Przyjrzyjcie się, a zobaczycie... ) , to już chyba nic jej nie poruszy.

Zobacz wideo

majk

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.