Szulim nabija się z wypadku Dody. Fani piosenkarki oburzeni: To żenujące i na zerowym poziomie

Ładnie to tak pani Agnieszko?

W ostatnim odcinku programu "Na językach" Agnieszka Szulim w niewybredny sposób nabijała się z głośnego wypadku Dody (Zobacz: Doda miała wypadek na koncercie. Jest w szpitalu ). Agnieszka poprosiła osoby zatrudnione przy produkcji programu o nakręcenie materiału, na którym uczą przypadkowych ludzi, jak złapać podczas koncertu wokalistkę, która zdecyduje się na skok na widownię. Użyto w tym celu teksturowej podobizny piosenkarki. W studiu Szulim oraz jej goście żartowali z wypadku Dody, mówiąc m.in., że cała sytuacja spowodowana była brakiem fanów na koncercie. Szulim niezbyt elegancko zapowiedziała także rzeczony materiał:

Teraz wyemitujemy kolejny materiał z cyklu "Spadające gwiazdy" z udziałem Dody. Tym razem to nie ja musiałam wypychać ją z samolotu - powiedziała.
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

Agnieszka Szulim.Agnieszka Szulim. KAPIF KAPIF

Doda.Doda. Agencja Wyborcza.pl Agencja Gazeta

Fani Dody oraz widzowie, którzy w żartach prowadzącej dopatrzyli się jedynie złośliwości, która w tym przypadku była nie na miejscu, zareagowali błyskawicznie. Na Facebooku programu pojawiły się już nieprzychylne komentarze.

Profil Na językachProfil Na językach Screen Facebook.com Screen Facebook.com

Screen Facebook.comScreen Facebook.com Screen Facebook.com Screen Facebook.com

Podobno fani Dody piszą nawet do Szulim pogróżki.

Agnieszka SzulimAgnieszka Szulim WBF WBF

Agnieszka SzulimAgnieszka Szulim Kapif Kapif

Redakcja programu odpowiedziała już nawet na krytykę.

Jak zwykle liczyliśmy na trochę dystansu, a tu taaaaka afera naprawdę życzymy Dorocie szybkiego powrotu do zdrowia i mamy nadzieję, że fani nigdy jej nie opuszczą...upuszczą :)))

Was ten żarcik bawił?

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.