Córka Turnaua w końcu komentuje plotki o romansie z Markiem Kondratem: W tym, że się widujemy, nie ma nic dziwnego

Antonina Turnau udzieliła wywiadu.

Od jakiegoś czasu media piszą o domniemanym romansie 62-letniego Marka Kondrata z 23-letnią Antoniną Turnau. Co mówi córka artysty?

Nie chcę o tym mówić, bo to moje prywatne sprawy - skwitowała krótko sprawę Antonina Turnau.

Antonina Turnau.Antonina Turnau. Agencja Gazeta Agencja Gazeta

Plotki o romansie aktora z o 39 lat młodszą córką Grzegorza Turnaua, przyjaciela aktora, wybuchły nie bez przyczyny. Od wielu tygodni para jest regularnie widywana w warszawskich restauracjach. Także w Walentynki nie odmówili sobie spotkania. Antonina Turnau nie widzi tym jednak nic dziwnego.

Mam nadzieję, że media przestaną się interesować tym tematem, bo ciężko mi się odnaleźć w tej sytuacji. A w tym, że się widujemy, nie ma nic dziwnego. Przecież pracujemy razem! - wyznała na łamach "Party" córka Grzegorza Turnaua.

Przypomnijmy, że Antonina Turnau pracuje jako PR menadżer w firmie aktora " Kondrat Wina Wybrane". Oprócz tego prowadzi kącik o książkach w programie "Wszystko o kulturze" w TVP2.

Marek Kondrat otworzył sklep z winami w OFF PiotrkowskaMarek Kondrat otworzył sklep z winami w OFF Piotrkowska Fot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta Fot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta

Jeśli wierzyć plotkom, które można zasłyszeć na salonach, dziewczyna kiedyś spotykała się z Arkadiuszem Likusem, synem krakowskich milionerów i właścicieli m.in. centrum handlowego na Brackiej w Warszawie. Likus był z pewnością niezłą partią i wyglądało na to, że się zaangażował, jednak to córka Turnaua ponoć wzgardziła tym uczuciem.

zuz

Więcej o: