Robert Pattinson i Kristen Stewart się pogodzili, ale NIE UPRAWIAJĄ SEKSU!

Nie śpią ze sobą.

Robert Pattinson i Kristen Stewart postanowili wrócić do siebie, ale na zupełnie innych warunkach niż dotąd. Teraz mają zamiar przestrzegać paktu, jaki zawarli... paktu przeciwko seksowi! Tak bardzo chcą zawalczyć o swój związek, że rezygnują ze spania razem na rzecz... częstszych rozmów.

Kristen Stewart, Robert Pattinson.Kristen Stewart, Robert Pattinson. NATIONAL PHOTO GROUP/Dean, Justin, Matingas/Forum NATIONAL PHOTO GROUP/Dean, Justin, Matingas/Forum

Pewnie nie chcą, by pożądanie znowu zepsuło relacje między nimi. Psychiatra, do którego chodzili zapewniał ich, że mimo trudności, jakie razem przeszli, teraz może być jeszcze trudniej. Za pomoc lekarza płacili podobno 310 ? za godzinę. To on zalecił im unikanie seksu i spanie w oddzielnych łóżkach:

Seks musi poczekać. Plan jest taki, że oboje muszą mocno skoncentrować się na drugiej osobie i odbudować związek - mówi informator magazynu Mirror .

Teraz mają pracować nad komunikacją, goić rany i ćwiczyć zaufanie. Do tego terapeuta zalecił im wypoczynek w odosobnieniu, z dala od mediów. Podobno zarezerwowali już luksusowy apartament w Brazylii, w samym centrum dżungli amazońskiej, który jest znany z prywatności. To będzie dla nich idealne miejsce na odbudowę związku, bo to właśnie w Brazylii nakręcili wspólne sceny miłosne.

Pr Photos

Psychoterapeuta nie wymyślił w sumie niczego nadzwyczajnego. Ciekawe, czy taka kuracja przyniesie pożądane efekty.

AK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.