Jak oni się wylaszczyli! Najbardziej spektakularne METAMORFOZY polskich gwiazd [cz. 2]

Celebryci, którzy radykalnie zmienili swój wizerunek - na korzyść i bez ingerencji skalpela.
Kasia Zielińska. Kasia Zielińska. AG

Katarzyna Zielińska

W przypadku jurorki "Bitwy na głosy" możemy mówić o diametralnej zmianie image'u. Jeszcze kilka lat temu nieodłącznymi elementami jej garderoby były zielone poliestrowe sukienki i dziwaczne dodatki.

 Katarzyna Zieli?ska kapif

W szafie Kasi dominowały kreacje z połyskujących sztucznych materiałów i kiczowate torebki. "Weselny" wizerunek dopełniała zazwyczaj ciężkim makijażem i staroświecką fryzurą, czym niepotrzebnie dodawała sobie lat.

katarzyna zielińskaAG

Wreszcie Zielińska zdecydowała się na małą rewolucję. Obcięła włosy "na chłopczycę" i zaczęła z wyczuciem podążać za najnowszymi trendami. Przeszła również na zdrową dietę i regularnie odwiedza siłownię. Trzeba przyznać, że wyszło jej to na dobre!

katarzyna zielińskaAG

Anna Dereszowska Anna Dereszowska KAPIF

Anna Dereszowska

Kiedy Anna pojawiła się w świecie show-biznesu, można było mieć pewne zastrzeżenia co do jej stylu. Toporne zestawy, ubrania z grubych materiałów, które zaburzały proporcje sylwetki, fryzura niedopasowana do karnacji - aż przykro było patrzeć, jak Ania mogła się tak oszpecać!

Aktorka swój wizerunek zaczęła wypracowywać drobnymi krokami. Na początek zmieniła kolor włosów i sposób malowania się. Jednak zamiłowanie do pstrokacizny trudno było wykorzenić.

Teraz nareszcie Dereszowska zmieniła upodobania i stawia na raczej minimalistyczne, klasyczne zestawy. Schudła, wygląda naturalnie, promiennie i kobieco. Czas działa zdecydowanie na jej korzyść!

N/z Anna Dereszowska - Nagranie programu Pytanie na Sniadanie ,  Warszawa , Polska . 2012-08-29 fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM.forum

Kuba Wojewódzki. Kuba Wojewódzki. fot. KAPIF

Kuba Wojewódzki

Kto pamięta Kubę Wojewódzkiego z czasów "Idola" i pierwszych odcinków jego telewizyjnego show? Kiedyś przypominał raczej stereotypowego informatyka, a nie charyzmatycznego gospodarza autorskiego programu w komercyjnej stacji.

 Kuba Wojew?dzki kapif

Jego łobuzerski sposób bycia nie szedł w parze z zawadiackim lookiem. Teraz trudno skojarzyć mistrza ciętej riposty z facetem w rybaczkach i zamszowej marynarce.

kuba wojewódzkiAG

Prezenter wraz z upływem czasu dopracował własny styl i sprytnie udaje mu się łączyć luz z elegancją.

Wojewodzki Kuba kapif

Agnieszka Włodarczyk. Agnieszka Włodarczyk. AG

Agnieszka Włodarczyk

Pierwsze poważne role Agnieszka zagrała jako nastolatka, kiedy wyglądała świeżo i niewinnie. Przejście aktorki w świat kobiecości było dość drastyczne.

 Agnieszka W?odarczyk kapif

Swój dziewczęcy urok zaczęła ukrywać pod przesadną ilością pudru i opalenizny. Dodatkowo utleniała sobie włosy i doklejała tipsy. Jednak Jakby tego było mało, rozmiłowała się w ubraniach z syntetycznej skóry i tandetnych dodatkach.

27.10.2004 - WARSZAWA  - UL. OTWOCKA - FABRYKA TRZCINY - AGNIESZKA WLODARCZYK  FOT. ALBERT ZAWADA / AGENCJA GAZETA Agencja Gazeta

Na szczęście to był tylko etap przejściowy. Włodarczyk obecnie preferuje naturalne stylizacje i potrafi w subtelny sposób wyeksponować swój seksapil.

agnieszka włodarczykAG

Aleksandra Szwed. Aleksandra Szwed. kapif

Ola Szwed

Ola Szwed jest obecna w show-biznesie od wielu lat - serialową karierę zaczęła jeszcze jako dziecko.

ola szwedAG
Młodziutkiej aktorce trudno było wytykać wpadki, kiedy jeszcze nie była do końca odpowiedzialna za swój wizerunek, jednak na jej drodze do osiągnięcia indywidualnego stylu zdarzyło się parę potknięć.

 Aleksandra Ola Szwed  Kapif

Olę prześladowała satyna - różowe kreacje albo wyglądały jak pożyczone od cioci, albo były zbyt kuse.

 Ola Aleksandra Szwed  Kapif

W końcu jednak Aleksandra zrezygnowała z warkoczyków i mocnego makijażu, rozjaśniła również włosy. Obecnie wybiera klasyczną czerń albo pastelowe odcienie. Aktorka na przestrzeni lat bardzo się zmieniła - przeistoczyła się w pewną siebie i świadomą swojego piękna kobietę.

Szwed Ola AleksandraKapif

Robert Kupisz. Robert Kupisz. AG

Robert Kupisz

Roberta od niedawno znamy jako wziętego projektanta. Jest kojarzony nie tylko dzięki autorskim kolekcjom ubrań, ale również swojemu charakterystycznemu wizerunkowi. Kupisz jednak nie zawsze reprezentował taki styl.

20.11.2002 WARSZAWA - ROBERT KUPISZ - STYLISTA FOT. PIOTR MOLECKI / AGENCJA GAZETAAG

W wywiadzie dla InStyle wyznał:

Lubię być widoczny, siedzenie na backstage'u nie leży w mojej naturze.

Zatem wbrew swojej naturze zaczynał jako fryzjer - i szybko zdobył uznanie w branży. Już 10 lat temu obcował ze znanymi osobistościami, ale wtedy był raczej niewidoczny. Skupiał się na kreowaniu cudzych wizerunków - oprócz wyczarowywania na głowach ciekawych fryzur, projektował ubrania dla tancerzy.

20.05.2003 KATOWICE TELEWIZJA METAMORFOZA STYLISCI MALUJE GONIA WIELOCHA, CZESZE ROBERT KUPISZ DOBIERA STROJE TOMEK OSSOLINSKI, TVP3 FOT. ELIZA OLEKSY / AGENCJA GAZETAAG

Kupisz stopniowo zaczął inwestować w siebie i odważnie realizować swoje pomysły. Zwykłe bluzy i jeansy zamienił na designerskie zestawy - zaczął wręcz uchodzić za prekursora pewnych trendów.

Człowiek powinien rozwijać się przez całe życie - powiedział w jednym z wywiadów i do tej dewizy się stosuje.

robert kupiszAG

Julia Kamińska. Julia Kamińska. AG

Julia Kamińska

Aktorkę poznaliśmy dzięki roli serialowej Uli-Brzyduli. Grana przez Kamińską bohaterka przeszła totalną metamorfozę - w przypadku Julii również można było zaobserwować pewne zmiany. I to na korzyść!

PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS  WARSZAWA. 25.11.2009  POKAZ MODY BEATY CUPRIAK Z UDZIALEM GWIAZD  N/Z: KAMINSKA JULIAEAST NEWS

Julii odnalezienie się w nowej rzeczywistości zajęło trochę czasu. Wizyty na czerwonym dywanie niejednokrotnie wiązały się w jej przypadku z modowymi wpadkami. Patrząc na nią, miało się wrażenie, że jest jej wiecznie zimno i dlatego zakłada na siebie wszystkie leżące w zasięgu wzroku ubrania.

PHOTO: PIOTR BLAWICKI / EAST NEWS WARSZAWA  PLAN PROGRAMU DZIEN DOBRY TVN N/Z GOSC JULIA KAMINSKA 19 / 12 / 2009eastnews

Można było mieć zastrzeżenia do eklektyzmu Kamińskiej, jednak nawet kiedy postanowiła ubrać się skromnie i jednolicie, coś mimo wszystko raziło. Dziwne zestawy dodawały jej lat, a cały wizerunek zazwyczaj dodatkowo psuło... obuwie! Na jednej z oficjalnych imprez serialowa Ula pojawiła się w dwóch różnych butach...

 

Kaminska Juliafot.KAPIF

Jednak metodą prób i błędów młoda aktorka znalazła na siebie przepis. Coraz częściej decyduje się na klasyczne kreacje i rezygnuje z kombinowania. Tak trzymać!

 

Kaminska JuliaKAPIF

Dominika Tajner-Idzik, Michał Wiśniewski. Dominika Tajner-Idzik, Michał Wiśniewski. Kapif

Dominika Tajner-Wiśniewska

Córka Apoloniusza Tajnera zaczęła zmieniać swój wizerunek odkąd w jej życiu pojawił się Michał Wiśniewski.

Dominika Tajner-Idzikplotek.pl

Pierwszym krokiem ku metamorfozie było znaczne rozjaśnienie włosów - nowy kolor odjął Dominice lat. Smutne, zwyczajne odzieżowe zestawy zaczęła urozmaicać ciekawymi dodatkami.

Femme Magda, Wisniewski Michal, Tajner Idzik DominikaKAPIF

Tajner-Wiśniewska odważyła się nawet zrobić tatuaż. Zadbała również o linię. Sporo czasu spędza na siłowni, efekty są widoczne gołym okiem!

Tajner Idzik DominikaKAPIF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.