Honorata Skarbek ma problemy z kolanem. Wylądowała w SZPITALU!

Musi na siebie uważać.

Honey , za pośrednictwem swojego bloga , informuje fanów o tym, co dzieje się w jej życiu. Wiemy, co robi w wolnym czasie, gdzie zagra najbliższe koncert, możemy podpatrzeć jej stylizacje. Wczoraj Honorata napisała o ostatnich wydarzeniach, które nie były zbyt wesołe. Podczas wizyty w Poznaniu, gdzie dziewczyna pracowała nad finalnymi wersjami nowych piosenek, Honey usiadła z podkuloną nogą na kanapie i... nie mogła wstać.

Przeszywający ból przesuniętej rzepki nie pozwalał mi ruszyć nogą w żadną ze stron. Po godzinie płaczu i cierpienia zdecydowaliśmy wezwać pogotowie. Dostałam dożylnie leki przeciwbólowe od miłych ratowników medycznych, zapakowali mnie na dziwne siedzonko i przenieśli do karetki, którą pojechałam do szpitala, gdzie tak miło już nie było. W szpitalu zrobili mi prześwietlenie i odstawili do pomieszczenia, gdzie czekałam na lekarza... Nie muszę chyba wspominać, że przy każdym najmniejszym ruchu wyłam z bólu i robiło mi się słabo. Byłam przeraźliwie blada. To był najgorszy ból jaki czułam w życiu - napisała na swoim blogu .

Piosenkarka nie miała szczęścia i trafiła na nieprzyjemnego lekarza, który potraktował ją z góry.

screen z honorata-skarbek.com

Dziewczyna zapewnia, że wie, co robi - podobne problemy z kolanem miał jej brat i z własnego doświadczenia wie, że unieruchomienie nogi gipsem nie jest dobrym rozwiązaniem.

Kotek życzy Honey powrotu do zdrowia!

nn

Zobacz także:

Luksusowe warunki, rajskie plaże i pozowanie w BIKINI! Tak polskie gwiazdy chwaliły się swoimi wakacjami w internecie! [PODSUMOWANIE]

Zlot fanów HONEY! Co się tam działo?

Jula czy Honey? Która wyglądała lepiej podczas Sopot TOP Of The TOP Festival?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.