Kate Middleton: nowa fryzura i stara sukienka na oficjalny raut!

Księżna jest naprawdę oszczędna.

Brytyjska monarchia ostatnio bardzo dba o to, żeby pokazać swoim poddanym, że nie kosztuje ich zbyt dużo. Przodownikiem w oszczędnościach zdecydowanie jest Kate Middleton . Sama robi zakupy w Tesco, a nawet na oficjalne spotkanie Księżna zakłada ubrania z sieciówek. Tym razem przeszła samą siebie - założyła sukienkę, w której już raz była widziana.

Kate zwracała na siebie uwagę nową fryzurąKate zwracała na siebie uwagę nową fryzurą AP/GEOFF PUGH

Zobacz wideo

Do modowego faux pas doszło na koktajl party w Royal Academy of Arts. Kate założyła na przyjęcie - swoją drogą śliczną - szarą  sukienkę do kolan. Kreację stworzyła Roksanda Ilincic, brytyjska projektantka o serbskich korzeniach.

I słynna projektantka Stella McCartneyI słynna projektantka Stella McCartney AP/GEOFF PUGH

Po raz pierwszy Middleton założyła tę piękną kreację podczas wizyty książęcej pary w Los Angeles. Czy myślicie, że Księżnej wypada pokazać się dwa razy w tej samej sukience?

Suknię Kate zaprojektowała serbska, lecz wychowana w Anglii, projektantka Roksanda Ilincic. Na zdjęciu księżna wita się z prezydentem Akademii Cristopherem Le BrunemSuknię Kate zaprojektowała serbska, lecz wychowana w Anglii, projektantka Roksanda Ilincic. Na zdjęciu księżna wita się z prezydentem Akademii Cristopherem Le Brunem AP/Sang Tan

Premier Akademii Cristopher Le Brun wydawał się być oczarowany śliczną Kate. Być może sprawiło to inne uczesanie Księżnej. Middleton zaprezentowała się bowiem w uroczym koczku - włosy zostały zaczesane gładko do tyłu i zebrane w zgrabny węzeł na karkiem. Nowa fryzura Kate wydaje się być bardziej elegancka, lecz także dodaje jej lat. A jakie jest Wasze zdanie o nowym uczesaniu Middleton ?

Księżna Kate na koktajlu w Royal Academy of ArtsKsiężna Kate na koktajlu w Royal Academy of Arts AP/Sang Tan

zuz

Zobacz także:

Brzydkie stopy, krzywe nogi, odstające uszy: Takie są słabe strony gwiazd!

Laski z importu: Verity Gray, seksowny sobowtór Kate Middleton

The BEST of Natalia Siwiec! Zobacz jej najlepsze PRYWATNE zdjęcia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.